Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қытай Халық Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Үкіметіне өтеусіз көмек беруі туралы хат алмасу нысанындағы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 қараша N 1232
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Өтеусіз көмек беру туралы хат алмасу нысанындағы келісімге қол қойылсын.
2. Қазақстан-қытай үкіметаралық комиссиясының қазақстандық бөлігінің тең төрағасы міндетін атқарушы Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі Ғалым Ізбасарұлы Оразбақовқа Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қытай Халық Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Үкіметіне өтеусіз көмек беруі туралы хат алмасу нысанындағы келісімге қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О подписании Соглашения в форме обмена письмами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о предоставлении безмозмездной помощи Правительства Китайской Народной Республики Правительству Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года N 1232
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Подписать Соглашение в форме обмена письмами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о предоставлении безмозмездной помощи.
2. Уполномочить Оразбакова Галыма Избасаровича - вице-Министра индустрии и торговли Республики Казахстан, исполняющего обязанности сопредседателя казахстанской части казахстанско-китайской Межправительственной комиссии, подписать от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение в форме обмена письмами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о предоставлении безвозмездной помощи Правительства Китайской Народной Республики Правительству Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан