Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 22 қарашадағы N 1239 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06 N 310 қаулысымен.
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06 N 310 қаулысымен.
3) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.06 N 310 қаулысымен.
4) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.04.06 N 310 қаулысымен.
2. Мыналар:
1) 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң ормандарды және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемелерi (бұдан әрі - Мекемелер) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылатын олардың ұйымдық-құқықтық нысанын, функциялары мен өкiлеттiктерiн сақтау шартымен, аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiкке беру құқығынсыз облыстардың коммуналдық меншігіне;
2) "Солтүстiк Каспий биоресурстарды қорғау жөнiндегi аймақтық мекемесi" және "Балқаш биоресурстарды қорғау жөнiндегi аймақтық мекемесi" мемлекеттiк мекемелерi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң қарауына;
3) Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң "Қызыл жиде" республикалық мемлекеттiк табиғат қорғау мекемесi" мемлекеттiк мекемесi Алматы облысының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
3. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Жасыл Аймақ" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны оған Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң "Ақмола ормандарды және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi" мемлекеттiк мекемесiн қосу жолымен;

Некоторые вопросы Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2002 года N 1239
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
3) (Подпункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310 )
4) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Передать:
1) с 1 января 2003 года государственные учреждения по охране лесов и животного мира Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан (далее - Учреждения) в коммунальную собственность областей без права передачи в районную (города областного значения) коммунальную собственность, на условиях, сохранения их организационно-правовой формы, функций и полномочий, осуществляемых в соответствии с законодательством Республики Казахстан, согласно приложению 1;
2) государственные учреждения "Северо-Каспийское региональное учреждение по охране биоресурсов" и "Балхашское региональное учреждение по охране биоресурсов" в ведение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
3) государственное учреждение "Республиканское государственное природоохранное учреждение "Кзыл-Джигида" Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в коммунальную собственность Алматинской области.
3. Реорганизовать:
1) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жасыл Аймак" Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан путем присоединения к нему государственного учреждения "Акмолинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира" Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан;

2. "Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенциядан туындайтын Қазақстан Республикасының міндеттемелерді орындауын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 1994 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 569-құжат):
1, 3-тармақтарда "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01 N 604 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысына:
2-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық орман және биоресурстар жөнiндегi аумақтық басқармалары және Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық жануарлар және өсiмдiктер дүниесiн мемлекеттiк бақылау аумақтық басқармалары оларды Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық орман және аңшылық шаруашылығы аумақтық басқармаларына қосу жолымен.";
мынадай мазмұндағы жаңа қосымшамен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 7 қазандағы
N 1096 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінiң мемлекеттік мекемелерi - облыстық орман және аңшылық шаруашылығының аумақтық басқармалары болып қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық орман және биоресурстар жөнiндегi аумақтық басқармаларының және Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi - облыстық жануарлар және өсiмдiктер дүниесiн мемлекеттiк бақылау аумақтық басқармаларының
ТIЗБЕСI
__________________________________________________________________
Қайта ұйымдастырылатын      |  Қазақстан Республикасы Ауыл
мемлекеттiк мекемелердiң атауы |   шаруашылығы министрлiгiнiң
|       Орман және аңшылық
| шаруашылығы комитет мемлекеттік
|       мекемелерiнiң атауы
__________________________________________________________________
Ақмола облыстық орман және        Ақмола облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi            аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы               аумақтық басқармасы
Ақмола облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
aумақтық басқармасы
Ақтөбе облыстық орман және        Ақтөбе облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi            аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы               аумақтық басқармасы
Ақтөбе облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Алматы облыстық орман және        Алматы облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi            аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы               аумақтық басқармасы
Алматы облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Атырау облыстық орман және        Атырау облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi            аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы               аумақтық басқармасы
Атырау облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Шығыс Қазақстан облыстық          Шығыс Қазақстан облыстық орман
орман және биоресурстар           және аңшылық шаруашылығының
жөнiндегi аумақтық басқармасы     аумақтық басқармасы
Шығыс Қазақстан облыстық
жануарлар және өсiмдiктер
дүниесiн мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Жамбыл облыстық орман және        Жамбыл облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi            аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы               аумақтық басқармасы
Жамбыл облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Батыс Қазақстан облыстық орман    Батыс Қазақстан облыстық орман
және биоресурстар жөніндегі       және аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы               аумақтық басқармасы
Батыс Қазақстан облыстық
жануарлар және өсiмдiктер
дүниесiн мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Қарағанды облыстық орман және     Қарағанды облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аумақтық   аңшылық шаруашылығының
басқармасы                        аумақтық басқармасы
Қарағанды облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Қостанай облыстық орман           Қостанай облыстық орман және
және биоресурстар жөнiндегi       аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы               аумақтық басқармасы
Қостанай облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Қызылорда облыстық орман және     Қызылорда облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аумақтық   аңшылық шаруашылығының
басқармасы                        аумақтық басқармасы
Қызылорда облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Маңғыстау облыстық орман және     Маңғыстау облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi аумақтық   аңшылық шаруашылығының
басқармасы                        аумақтық басқармасы
Маңғыстау облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Павлодар облыстық орман және      Павлодар облыстық орман және
биоресурстар жөнiндегi            аңшылық шаруашылығының
аумақтық басқармасы               аумақтық басқармасы
Павлодар облыстық жануарлар
және өсiмдiктер дүниесiн
мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Солтүстiк Қазақстан облыстық      Солтүстiк Қазақстан облыстық
орман және биоресурстар           орман және аңшылық
жөнiндегi аумақтық басқармасы     шаруашылығының аумақтық
Солтүстiк Қазақстан облыстық      басқармасы
жануарлар және өсiмдiктер
дүниесiн мемлекеттiк бақылау
аумақтық басқармасы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық
орман және биоресурстар
жөнiндегi аумақтық басқармасы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық       Оңтүстiк Қазақстан облыстық
жануарлар және өсiмдiктер         орман және аңшылық
дүниесiн мемлекеттiк бақылау      шаруашылығының аумақтық
аумақтық басқармасы               басқармасы".
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 22 қарашадағы
N 1239 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң коммуналдық меншiкке берілетiн ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемелерiнiң
ТIЗБЕСI Ақмола облысы

2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 1994 "О мерах по обеспечению выполнения Республикой Казахстан обязательств, вытекающих из Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, СТ. 569):
в пунктах 1, 3 слова "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан", "Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" заменить словами "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан", "Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан" соответственно.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604 )
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. В постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан":
подпункт 4) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"4) государственные учреждения - областные территориальные управления по лесу и биоресурсам Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и государственные учреждения - областные территориальные управления государственного контроля за животным и растительным миром Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан путем их слияния в государственные учреждения - областные территориальные управления лесного и охотничьего хозяйства Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению.";
дополнить приложением следующего содержания:
"Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2002 года N 1096
Перечень
государственных учреждений - областных территориальных
управлений по лесу и биоресурсам Комитета лесного,
рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан
и государственных учреждений - областных территориальных
управлений государственного контроля за животным и
растительным миром Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан, реорганизуемых в
государственные учреждения - областные территориальные
управления лесного и охотничьего хозяйства Комитета лесного
и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Наименование реорганизуемых   !  Наименование государственных
государственных учреждений    !  учреждений Комитета лесного и
!     охотничьего хозяйства
!Министерства сельского хозяйства
!     Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
Акмолинское областное               Акмолинское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Акмолинское областное               хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Актюбинское областное               Актюбинское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Актюбинское областное               хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Алматинское областное               Алматинское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Алматинское областное               хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Атырауское областное                Атырауское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Атырауское областное                хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Восточно-Казахстанское областное    Восточно-Казахстанское
территориальное                     областное
управление по лесу и биоресурсам    территориальное управление
Восточно-Казахстанское областное    лесного и охотничьего
территориальное управление          хозяйства
государственного контроля за
животным и растительным миром
Жамбылское областное                Жамбылское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Жамбылское областное                хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Западно-Казахстанское областное     Западно-Казахстанское
территориальное                     областное
управление по лесу и биоресурсам    территориальное управление
Западно-Казахстанское областное     лесного и охотничьего
территориальное управление          хозяйства
государственного контроля за
животным и растительным миром
Карагандинское областное            Карагандинское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Карагандинское областное            хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Костанайское областное              Костанайское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Костанайское областное              хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Кызылординское областное            Кызылординское областное
территориальное                     территориальное управление
травление по лесу и биоресурсам     лесного и охотничьего
Кызылординское областное            хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Мангистауское областное             Мангистауское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Мангистауское областное             хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Павлодарское областное              Павлодарское областное
территориальное                     территориальное управление
управление по лесу и биоресурсам    лесного и охотничьего
Павлодарское областное              хозяйства
территориальное управление
государственного контроля за
животным и растительным миром
Северо-Казахстанское областное      Северо-Казахстанское
территориальное                     областное
управление по лесу и биоресурсам    территориальное управление
Северо-Казахстанское областное      лесного и охотничьего
территориальное управление          хозяйства
государственного контроля за
животным и растительным миром
Южно-Казахстанское областное        Южно-Казахстанское
территориальное                     областное
управление по лесу и биоресурсам    территориальное управление
Южно-Казахстанское областное        лесного и охотничьего
территориальное управление          хозяйства
государственного контроля за
животным и растительным миром
-----------------------------------------------------------------".
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 ноября 2002 года N 1239
Перечень
государственных учреждений по охране лесов
и животного мира Комитета лесного, рыбного
и охотничьего хозяйства Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды Республики
Казахстан, передаваемых в коммунальную собственность Акмолинская область

1. "Ақкөл" ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
2. "Барап" ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
3. Үлкен түктi ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
4. "Бұқпа" ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
5. Бұланды ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттік мекемесi
6. Кеңес ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
7. Краснобор ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
8. Куйбышев ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттiк мекемесi
9. Кiшi түктi ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
10. Маралды ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
11. Отрадное ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
12. Степногор ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
13. Ерейментау ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
14. Ұрымқай ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттік мекемесi
Ақтөбе облысы
15. Ақтөбе ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
16. Үлкен борсық ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
17. Қарабұтақ ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
18. Мәртөк ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
19. Темiр ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
20. Ойыл ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
21. Қобда ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
Алматы облысы
22. Алакөл ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
23. Лепсi ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
24. Бөрлiтөбе ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
25. Жоңғар ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
26. Жаркент ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
27. Сарқант ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
28. Талдықорған ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
29. Үйгентас ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
30. Үштөбе ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
31. Бақанас ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi

1. Государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Акколь"
2. Государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Барап"
3. Больше-Тюктинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
4. Государственное учреждение по охране лесов и животного мира "Букпа"
5. Буландинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
6. Кенесское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
7. Красноборское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
8. Куйбышевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
9. Мало-Тюктинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
10. Маралдинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
11. Отрадненское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
12. Степногорское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
13. Ерейментауское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
14. Урумкайское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Актюбинская область
15. Актюбинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
16. Больше-Барсукское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
17. Карабутакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
18. Мартукское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
19. Темирское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
20. Уилское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
21. Хобдинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Алматинская область
22. Алакольское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
23. Лепсинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
24. Борлитобинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
25. Жонгарское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
26. Жаркентское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
27. Саркандское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
28. Талдыкорганское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
29. Уйгентасское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
30. Уштобинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
31. Баканасское государственное учреждение по охране лесов и животного мира

32. Қаскелең ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
33. Кеген ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
34. Күртi ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттік мекемесi
35. Нарынқол ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
36. Ұйғыр ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
37. Шелек ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттік мекемесi
Атырау облысы
38. Атырау ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
39. Индер ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
40. Құрманғазы ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
Шығыс Қазақстан облысы
41. Асубұлақ ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
42. Үлкен нарым ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
43. Bepx-Уба ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
44. Зайсан ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі  мемлекеттік мекемесi
45. Зырян ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
46. Күршiм ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
47. Лениногор ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
48. Кiшi оба ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
49. Марқакөл ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
50. Пихта ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
51. Самара ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
52. Өскемен ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
53. Черемшан ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
Жамбыл облысы
54. Ақкөл ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
55. Ақыртөбе ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
56. Байзақ ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
57. Жамбыл ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
58. Қарақоңыз ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
59. Көктерек ормандар және жануарлар дүниесiн  қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
60. Қосқұдық ормандар және жануарлар дүниесiн  қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
61. Луговое ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi

32. Каскеленское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
33. Кегенское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
34. Куртинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
35. Нарынкольское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
36. Уйгурское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
37. Шелекское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Атырауская область
38. Атырауское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
39. Индерское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
40. Курмангазинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Восточно-Казахстанская область
41. Асубулакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
42. Больше-Нарымское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
43. Верх-Убинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
44. Зайсанское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
45. Зыряновское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
46. Курчумское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
47. Лениногорское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
48. Мало-Убинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
49. Маркакольское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
50. Пихтовское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
51. Самарское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
52. Усть-Каменогорское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
53. Черемшанское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Жамбылская область
54. Аккольское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
55. Акыртюбинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
56. Байзакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
57. Жамбылское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
58. Каракунузское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
59. Коктерекское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
60. Коскудукское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
61. Луговское государственное учреждение по охране лесов и животного мира

62. Мерке ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
63. Мойынқұм ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
64. Сарысу ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
Батыс Қазақстан облысы
65. Ақжайық ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
66. Бөрлi ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
67. Тайпақ ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
68. Орал ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
69. Орда ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
70. Чапаев ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
71. Шыңғырлау ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
72. Январцев ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
Қарағанды облысы
73. Ақтоғай ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
74. Жаңаарқа ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттiк мекемесi
75. Қарағанды ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөнiндегі мемлекеттік мекемесi
76. Ky ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
77. Темiртау ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
78. Ұлытау ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
Қызылорда облысы
79. Арал ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
80. Жалағаш ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
81. Жаңақорған ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
82. Қазалы ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
83. Қармақшы ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
84. Қызылорда ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттік мекемесi
85. Сырдария ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
86. Шиелi ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
Қостанай облысы
87. Арақарағай ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
88. Басаман ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
89. Боровое ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
90. Камышин ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
91. Михайлов ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi

62. Меркенское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
63. Мойынкумское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
64. Сарысуское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Западно-Казахстанская область
65. Акжаикское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
66. Бурлинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
67. Тайпакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
68. Уральское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
69. Урдинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
70. Чапаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
71. Чингирлауское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
72. Январцевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Карагандинская область
73. Актогайское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
74. Жанааркинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
75. Карагандинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
76. Кувское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
77. Темиртауское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
78. Улытауское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Кызылординская область
79. Аральское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
80. Жалагашское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
81. Жанакорганское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
82. Казалинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
83. Кармакчинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
84. Кызылординское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
85. Сырдарьинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
86. Шиелийское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Костанайская область
87. Аракарагайское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
88. Басаманское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
89. Боровское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
90. Камышнинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
91. Михайловское государственное учреждение по охране лесов и животного мира

92. Пригородное ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттiк мекемесi
93. Семиозер ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
94. Таранов ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесi
95. Ұзынкөл ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
96. Урицкое ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
97. Усаков ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
Маңғыстау облысы
98. Бейнеу ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
99. Сам ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
Павлодар облысы
100. Максим Горький ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
101. Павлодар ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
102. Өрлiтөбе ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
Солтүстiк Қазақстан облысы
103. "Ақан cepi" ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
104. Аққайың ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
105. Булаев ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
106. Бұрлық ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
107. Жамбыл ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
108. Есiл ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
109. Мамлют ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
110. Орлиногор ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
111. Петропавл ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөнiндегі мемлекеттік мекемесi
112. Преснов ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттік мекемесi
113. Сергеев ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттік мекемесi
114. Соколов ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттiк мекемесi
Оңтүстiк Қазақстан облысы
115. Арыс ормандар және жануарлар дүниесін қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
116. Бадам ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттiк мекемесi
117. Боралдай ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
118. Отырар ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
119. Созақ ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
120. Төлеби ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
121. Түркістан ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi

92. Пригородное государственное учреждение по охране лесов и животного мира
93. Семиозерное государственное учреждение по охране лесов и животного мира
94. Тарановское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
95. Узункольское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
96. Урицкое государственное учреждение по охране лесов и животного мира
97. Усаковское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Мангистауская область
98. Бейнеуское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
99. Самское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Павлодарская область
100. Максимо-Горьковское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
101. Павлодарское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
102. Урлютюбское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Северо-Казахстанская область
103. Государственное учреждение "Акан-Сере" по охране лесов и животного мира
104. Аккаинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
105. Булаевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
106. Бурлукское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
107. Жамбылское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
108. Есильское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
109. Мамлютское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
110. Орлиногорское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
111. Петропавловское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
112. Пресновское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
113. Сергеевское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
114. Соколовское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Южно-Казахстанская область
115. Арысское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
116. Бадамское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
117. Боролдайское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
118. Отрарское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
119. Созакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
120. Толебийское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
121. Туркестанское государственное учреждение по охране лесов и животного мира

122. Түлкiбас ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
123. Өгем ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
124. Шардара ормандар және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi мемлекеттiк мекемесi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 22 қарашадағы
N 1239 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
күші жойылған кейбiр шешімдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан-Сауд Арабиясы халықаралық "ҚазСАЭФ" экологиялық қайырымдылық қоры туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 ақпандағы N 258  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 10, 74-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының жыртқыш құстарын сақтау, қалпына келтiру және пайдалану бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 ақпандағы N 219  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 8, 54-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 14 мамырдағы N 434  қаулысының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 14, 125-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi мен оның қарауындағы жекелеген ұйымдардың мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 ақпандағы N 198  қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 5-6, 74-құжат).

122. Тюлькубасское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
123. Угамское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
124. Шардаринское государственное учреждение по охране лесов и животного мира.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 ноября 2002 года N 1239
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 1996 года N 258 "О международном благотворительном Казахстанско-Саудовско-Аравийском экологическом фонде "КазСАЭФ" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 10, ст. 74).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1997 года N 219 "Об утверждении Программы сохранения, восстановления и использования хищных птиц Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 8, ст. 54).
3. Подпункт 2) постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1998 года N 434 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 14, ст. 125).
4. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 198 "Вопросы Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и отдельных организаций, находящихся в его ведении" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 5-6, ст. 74).