Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 25 қараша N 1249
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 2002 жылғы 14 ақпандағы N 09/2002-Э келiсiм-шарт бойынша қосымшаға сәйкес номенклатура бойынша және санда "Взрывпром" ашық акционерлiк қоғамына (Өзбекстан Республикасы, Ташкент қаласы) "Искра" Новосибирск механикалық зауыты" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсiпорны (Ресей Федерациясы, Новосибирск қаласы) беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттiгi, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі заңнамада белгіленген тәртіппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 25 қарашадағы
N 1249 қаулысына
қосымша
2002 жылғы 14 ақпандағы N 09/2002-Э келiсiм-шарт бойынша
"Взрывпром" ашық акционерлiк қоғамы үшін (Өзбекстан
Республикасы, Ташкент қаласы) "Искра" Новосибирск механикалық
зауыты" (Ресей Федерациясы, Новосибирск қаласы) федералдық
мемлекеттiк бiртұтас кәсіпорыны беретiн тауарлардың саны
------------------------------------------------------------------
р/с!  Тауардың атауы  !  СЭҚ ТН  ! Өлшем ! Саны !Бірлігінің! Құны
N !                  !  коды    !бірлігі!      !бағасы АҚШ!АҚШ дол.
!                  !          !       !      !долларымен!ларымен
-------------------------------------------------------------------
1   ДШН-8,              360300100  Мың м.  400,0    140,0   56000,0
MEMCT 6196-78
тұтандырғыш бау
2   Электрлі емес       360300900  Дана    150,0     1,46    219,00
жарылысқа себепші
жүйе ЭЖСЖ-П-8ДИШВ
773979. 008ТУ
3   Электрлі емес       360300900  Дана    120,0     2,25    270,00
жарылысқа себепші
жүйе ЭЖСЖ-С-500-20
ДИШВ 773979. 007ТУ

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 1249
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю"  Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых Федеральным государственным унитарным предприятием "Новосибирский механический завод "Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация) открытому акционерному обществу "Взрывпром" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту от 14 февраля 2002 года N 09/2002-Э по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 ноября 2002 года N 1249
Количество товаров, поставляемых Федеральным государственным унитарным предприятием "Новосибирский механический завод "Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация) для открытого акционерного общества "Взрывпром" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту N 09/2002-Э от 14 февраля 2002 года
N
п/п
Наименование
товара
Код ТН
ВЭД
Ед.
изм.
Кол-во
Цена за
единицу в
долларах
США
Стоимость
в долларах
США
1   Детонирующий  360300100 Тыс.  400,0     140,0    56000,0
шнур ДШН-8,             м.
ГОСТ 6196-78
2   Система       360300900  Шт.  150,0     1,46     219,00
инициирования
неэлектричес-
кого взрывания
СИНВ-П-8 ДИШВ
773979.008ТУ
3   Система       360300900  Шт.  120,0     2,25     270,0
инициирования
неэлектричес-
кого взрывания
СИНВ-С-500-20
ДИШВ 773979.
007ТУ
---------------------------------------------------------------

Жиыны:                                                  56489,0
-------------------------------------------------------------------
Жөнелту пункті: Пашино станциясы, Батыс Сiбiр темiр жолы (Ресей Федерациясы).
Баратын пункті: Бұхара-1 станциясы, Өзбек темiр жолы (Өзбекстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттерi: Локоть станциясы - Шеңгелдi станциясы.

Итого:                                           56489,0
Пункт отправления: станция Пашино, Западно-Сибирская железная дорога (Российская Федерация).
Пункт назначения: станция Бухара-1, Узбекская железная дорога (Республика Узбекистан).
Пункты пограничных переходов: станция Локоть - станция Шенгельды.