Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 3 желтоқсандағы N 1556 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 25 қараша N 1251. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.02.27. N 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк шекарасындағы автомобильдiк өткiзу бекеттерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 3 желтоқсандағы N 1556 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
3-тармақ алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасындағы автомобильдiк өткiзу бекеттерiнiң тізбесiнде:
3-тармақта:
мынадай мазмұндағы жетiншi абзацпен толықтырылсын:
"Қapacy                     Жамбыл облысы";
мынадай мазмұндағы он екiншi абзац:
"Қapacy                     Жамбыл облысы" алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар, Денсаулық сақтау, Ауыл шаруашылығы министрлiктерi, Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) осы қаулыдан туындайтын iс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi көп жақты қатынас үшiн "Қapacy" халықаралық өткiзу бекетiнiң ашылғаны туралы ақпаратты белгiленген тәртiппен мүдделi шетелдiк мемлекеттер өкілдiктерiнiң назарына жеткiзсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2001 года N 1556
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 1251. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 февраля 2004 г. N 238 (P040238)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2001 года N 1556 "Об утверждении перечня автомобильных пунктов пропуска на государственной границе Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
пункт 3 исключить;
в перечне автомобильных пунктов пропуска на государственной границе Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 3:
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"Карасу                       Жамбылская область";
абзац двенадцатый, следующего содержания:
"Карасу                       Жамбылская область", исключить.
2. Министерствам транспорта и коммуникаций, здравоохранения, сельского хозяйства Республики Казахстан, Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), осуществить мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан довести в установленном порядке до сведения представительств заинтересованных иностранных государств информацию об открытии международного пункта пропуска "Карасу" для многостороннего сообщения.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан