Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қараша N 1257. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің 258-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"2203 00**    Сыра       физ көлемі      6 теңге/    0,2 евро/
1 литр      1 литр
2402**        Фильтрлі   физ көлемі      145 теңге/  2 евро/
темекі                     1000 дана   1000 дана
бұйымдары
Фильтрсіз  физ көлемі      95 теңге/   2 евро/
темекі                     1000 дана   1000 дана
бұйымдары,
құрамында
темекі бар
басқа да
бұйымдар                                         "
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"2203 00**    Сыра       физ көлемі      7 теңге/    0,2 евро/
1 литр      1 литр
2402**        Фильтрлі   физ көлемі      180 теңге/  2 евро/
темекі                     1000 дана   1000 дана
бұйымдары
Фильтрсіз  физ. көлемі     100 теңге/  2 евро/
темекі                     1000 дана   1000 дана
бұйымдары,
құрамында
темекі бар
басқа да
бұйымдар                                        ".
2. Осы қаулы 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года N 1257. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии со статьей 258 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"2203 00**     Пиво        физ.        6 тенге/      0,2 евро/
объем       1 литр        1 литр
2402**         Табачные    физ.        145 тенге/    2 евро/
изделия с   объем       1000 штук     1000 штук
фильтром
Табачные    физ.        95 тенге/     2 евро/
изделия     объем       1000 штук     1000 штук
без
фильтра,
прочие
изделия,
содержащие
табак                                          "
изложить в следующей редакции:
"2203 00**     Пиво        физ.        7 тенге/      0,2 евро/
объем       1 литр        1 литр
2402**         Табачные    физ.        180 тенге/    2 евро/
изделия с   объем       1000 штук     1000 штук
фильтром
Табачные    физ.        100 тенге/    2 евро/
изделия     объем       1000 штук     1000 штук
без
фильтра,
прочие
изделия,
содержащие
табак                                           ".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2003 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан