Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 9 желтоқсан N 1291
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмiнде:
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" деген iшкi функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
036 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және қайта жаңарту" деген бағдарламасында:
035 "Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесiн қайта жаңарту" деген кiшi бағдарламасында "3112700" деген сан "2982700" деген санмен ауыстырылсын;
044 "Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзенi арқылы өтетiн көпiр" деген кiшi бағдарламасында "253000" деген сан "383000" деген санмен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң 001 "Әкiмшiлiк шығындар" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған паспортын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 102 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармағының кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-бағанында:
"426" деген сан "464" деген санмен ауыстырылсын;
3) "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 122 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармағының кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру бойынша iс-шаралар" деген 5-бағанында:
1) тармақшада "2" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшада "2" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 7-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармағының кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-бағанында:
коды 035 "Астана-Бурабай автомобиль жолының телiмiн қайта жаңарту" деген кiшi бағдарламасында:
"құрылыс" деген сөз алынып тасталсын;
мынадай сөздермен толықтырылсын:
"- жол-құрылыс материалдарын дайындау.";
коды 044 "Қызылорда қаласы маңындағы Сырдария өзенi арқылы өтетiн көпiр" деген кiшi бағдарламасында:
"құрылыс" деген сөз алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2002 года N 1291
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 036 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения":
в подпрограмме 035 "Реконструкция участка автомобильной дороги Астана - Боровое" цифру "3112700" заменить цифрой "2982700";
в подпрограмме 044 "Мост через реку Сырдарья у г. Кызылорда" цифру "253000" заменить цифрой "383000";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 102 "Об утверждении паспорта республиканской бюджетной программы 001 "Административные затраты" на 2002 год Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в приложении к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" цифру "426" заменить цифрой "464";
3) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 122 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2002 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
в подпункте 1) цифру "2" заменить цифрой "3";
в подпункте 3) цифру "2" заменить цифрой "8";
в приложении 7 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
код подпрограммы 035 "Реконструкция участка автомобильной дороги Астана - Боровое":
слово "строительных" исключить;
дополнить следующими словами:
"- заготовка дорожно-строительных материалов.";
код подпрограммы 044 "Мост через реку Сырдарья у г. Кызылорда":
слово "строительных" исключить;

"45" және "10" деген сандар тиiсiнше "230" және "14" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
2) тармақша "- жол-құрылыс материалдарын дайындау" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақшада "45" және "10" деген сандар тиiсiнше "230" және "14" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 13-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген 6-тармағының кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-бағанында:
"- радиотехникалық бақылаудың 1 жылжымалы станциясы;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"- радиотехникалық бақылаудың 2 жылжымалы станциясы;";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- портативтiк iздестiру-өлшеу аспаптарының 10 жинақтауышы (көпфункционалдық тестiлеу қабылдағышы, портативтiк тестiлеу қабылдағышы, көпфункционалдық тестiлеу жиiлiк өлшегiшi, кеңейтiлген диапазонды радиостанциялар).";
7-тармақта:
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"- радиотехникалық бақылаудың 2 жылжымалы станциясы;";
мынадай мазмұндағы жетiншi абзацпен толықтырылсын:
"- портативтiк iздестiру-өлшеу аспаптарының 10 жинақтаушы (көпфункционалдық тестiлеу қабылдағышы, портативтiк тестiлеу қабылдағыш, көпфункционалдық тестiлеу жиiлiк өлшегiшi, кеңейтiлген диапазонды радиостанциялар).".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

цифры "45" и "10" заменить цифрами "230" и "14" соответственно;
в пункте 7:
подпункт 2) дополнить словами "- заготовка дорожно-строительных материалов.";
в подпункте 4) цифры "45" и "10" заменить цифрами "230" и "14" соответственно;
в приложении 13 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
строку "- 1 передвижной станции радиотехнического контроля;" изложить в следующей редакции:
"- 2 передвижных станций радиотехнического контроля;";
дополнить абзацем следующего содержания:
"- 10 комплектов портативных поисково-измерительных приборов (многофункциональный тестовый приемник, портативный тестовый приемник, многофункциональный тестовый частотомер, радиостанции с расширенным диапазоном).";
в пункте 7:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"- 2 передвижные станции радиотехнического контроля;";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"- 10 комплектов портативных поисково-измерительных приборов (многофункциональный тестовый приемник, портативный тестовый приемник, многофункциональный тестовый частотомер, радиостанции с расширенным диапазоном).".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан