Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң республикалык бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 желтоқсан N 1315
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттары бекiтiлсiн.
2. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта:
2 "Қаржылық қызмет" деген iшкi функцияда:
"15581251" деген сан "15588731" деген санмен ауыстырылсын;
610 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi" әкiмшiсi бойынша:
"75883" деген сан "83363" деген санмен ауыстырылсын;
600 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру" бағдарламасында:
"15909" деген сан "23389" деген санмен ауыстырылсын;
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" деген iшкi функцияда:
"565402" деген сан "557922" деген санмен ауыстырылсын;
220 "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
"401519" деген сан "394039" деген санмен ауыстырылсын;
600 "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру" бағдарламасында:
"184511" деген сан "177031" деген санмен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1315 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
001 "Әкiмшiлiк шығындар" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 21 402 000 (жиырма бiр миллион төрт жүз екi мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 1-30-баптары; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 қыркүйек N 1031 қаулысы .

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2002 года N 1315
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам на 2002 год согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 2 "Финансовая деятельность":
цифру "15581251" заменить цифрой "15588731";
по администратору 610 "Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам":
цифру "75883" заменить цифрой "83363";
в программе 600 "Создание информационных систем Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам":
цифру "15909" заменить цифрой "23389";
в подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
цифру "565402" заменить цифрой "557922";
по администратору 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
цифру "401519" заменить цифрой "394039";
в программе 600 "Создание информационных систем Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
цифру "184511" заменить цифрой "177031".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
14 декабря 2002 года N 1315
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
----------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2002 год
1. Стоимость бюджетной программы: 21 402 000 тенге (двадцать один миллион четыреста две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", статьи 1-30 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 1031 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: оларға жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi аппаратының қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң аппараттарын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама. !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.! ның атауы   !  іске асыру     !асыру  !орындаушылар
!лама!дар.!             !  жөніндегі      !мерзімі!
!коды!лама!             !  iс-шаралар     !       !
!    !ның !             !       !         !       !
!    !коды!             !                 !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1  001  001  Орталық       41 бiрлiк штаттық   жыл     Қазақстан
органның      санының лимитi    барысында Республика.
аппараты      шегiнде Қазақстан           сының
Республикасының             Мемлекеттiк
Мемлекеттiк сатып           сатып алу
алу жөнiндегi               жөнiндегi
агенттiгiнiң                агенттiгi
аппаратын ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiне жүктелген функциялардың сапалы және уақытылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1315 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
010 "Республикалық деңгейде кадрлардың бiлiктiлiгiн
арттыру және қайта даярлау" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 7 983 000 (жетi миллион тоғыз жүз сексен үш мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы ; "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности аппарата Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!про-  !под-  !подпрограммы !по реали-  !реализации!ные испол-
!граммы!про-  !             !зации прог-!          !нители
!      !граммы!             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1   001    001    Аппарат      Содержание   в течение Агентство
центрального аппарата     года      Республики
органа       Агентства              Казахстан
Республики             по государ-
Казахстан              ственным
по государ-            закупкам
ственным
закупкам в
пределах
лимита
штатной
численности
41 единица.
------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам функций.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
14 декабря 2002 года N 1315
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
----------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2002 год
1. Стоимость бюджетной программы: 7 983 000 тенге (семь миллионов девятьсот восемьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605 "Об утверждении Программы развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асырумен тiкелей айналысатын мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiк деңгейiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыру және жүргiзу мәселелерiмен айналысатын мемлекеттiк органдардың қызметкерлерiн, мемлекеттiк сатып алу рәсiмдерiнiң дұрыс орындауын қамтамасыз ету, сатып алу тәсiлiн таңдау және конкурстарды өткiзу жөнiндегi iс-шараларды уақытылы ұйымдастыру, сенiмдi статистикалық ақпаратты беру; мемлекеттiк сатып алудың мониторингi мен оны талдаудың электронды жүйесiн пайдалана отырып, жұмыс iстей бiлуге оқыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кiшi! Бағдарлама. !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
N !дар.!бағ.! ның атауы   !  іске асыру     !асыру  !орындаушылар
!лама!дар.!             !  жөніндегі      !мерзімі!
!коды!лама!             !  iс-шаралар     !       !
!    !ның !             !       !         !       !
!    !коды!             !                 !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  ! 3  !      4      !         5       !   6   !      7
------------------------------------------------------------------
1  010  005  Республикалық 1. Республикалық    2002   Қазақстан
деңгейде      деңгейде мемлекет. жылдың  Республика.
кадрлардың    тiк қызметшiлердiң  2-шi   сының Мемле.
бiлiктiлiгiн  бiлiктiлiгiн арт.   4-шi   кеттік сатып
арттыру және  тыру жөнiнде       тоқсан. алу жөнінде.
қайта даярлау курстар жүргiзу     дары   гі агенттігі
(мемлекеттiк  және қайта даярлау
қызметшілер.  (600 кiсiден кем
iнiң          емес)
бiлiктiлiгiн
арттыру)
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асырумен тiкелей айналысатын мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру, олардың жаңа бiлiм алуы және оларды практикалық қызметте қолдану мүмкiндiгi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1315 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
033 "Мемлекеттiк сатып алудың мониторингiн жүргiзу
және ақпараттық қамтамасыз ету" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 17 792 000 (он жеті миллион жетi жүз тоқсан екi мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңы ; "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 қаулысы .

4. Цель бюджетной программы: повышение уровня квалификации государственных служащих, непосредственно занимающихся осуществлением государственных закупок.
5. Задачи бюджетной программы: обучение работников государственных органов, занимающихся вопросами организации и проведения государственных закупок, по вопросам обеспечения правильности соблюдения процедур государственных закупок; выбора способа закупок и своевременной организации мероприятий по проведению конкурсов; представления достоверной статистической информации; умение работать с применением электронной системы мониторинга и анализа государственных закупок.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  ! Код  !Наименование !Мероприятия! Сроки    !Ответствен-
п/п!про-  !под-  !подпрограммы !по реали-  !реализации!ные испол-
!граммы!про-  !             !зации прог-!          !нители
!      !граммы!             !раммы (под-!          !
!      !      !             !программы) !          !
------------------------------------------------------------------
1   010    005    Повышение    1. Проведе-  2-4       Агентство
квалификации ние курсов   кварталы  Республики
и переподго- по повышению 2002 года Казахстан
товка кад-   квалификации           по государ-
ров;         и переподго-           ственным
повышение    товке кадров           закупкам
квалификации на республи-
государст-   канском
венных       уровне (не
служащих     менее 600
человек)
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение квалификации государственных служащих непосредственно занимающихся осуществлением государственных закупок, получения ими новых знаний и возможность их применения в практической деятельности.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
14 декабря 2002 года N 1315
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
----------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 033
"Проведение мониторинга и информационное обеспечение
государственных закупок" на 2002 год
1. Стоимость бюджетной программы: 17 792 000 тенге (семнадцать миллионов семьсот девяносто две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605 "Об утверждении Программы развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк сатып алудың мониторингі, оны талдау және ақпараттық қамтамасыз ету үшiн мемлекеттік сатып алу саласында қазiргi заманғы ақпараттық технологияларды енгiзу; мемлекеттiк сатып алу процесiне қатысу үшiн ықтимал берушiлердi бiрдей мүмкiндiктермен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк сатып алу саласындағы сауданың электронды жүйесiн құруға және енгiзуге әзiрлену мемлекеттiк сатып алу мәселелерi жөнiнде бюллетень және әдiстемелiк құралдар шығару, электрондық байланыс құралдарын пайдалану және жұмыс орындарын тиiсiнше жарақтандыру, мемлекеттiк сатып алу мониторингi есептелiгiн автоматтандырылған жүйенi құру және енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!  Бағдарламаның  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
!дар.!      атауы      !  іске асыру     !асыру  !орындаушылар
!лама!                 !  жөніндегі      !мерзімі!
!ның !                 !  iс-шаралар     !       !
!коды!                 !                 !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !        3        !        4        !   5   !      6
------------------------------------------------------------------
1  033  Мемлекеттiк       1. "Мемлекеттiк   2002
сатып алудың      сатып алудың      жылдың
мониторингiн      мониторингi"      1-шi
жүргiзу және      ақпараттық жүйенi жарты
ақпараттық        55 пайдаланушылар жылдығы
қамтамасыз ету    үшін жетiлдiру,
кейiнгi
инсталляциялау
2. Мемлекеттiк    жыл       Қазақстан
сатып алу         барысында Республика.
мәселелер бойынша           сының
әдiстемелiк                 Мемлекеттік
құралдарды                  сатып алу
әзiрлеу және                жөніндегі
жариялау                    агенттігі
3. "Мемлекеттiк   Жыл
сатып алу         барысында
жөнiндегi
бюллетень"
шығаруды
ұйымдастыру (4-шi
нөмірiн)
4. Қазақстан      2002
Республикасындағы жылдың
мемлекеттiк сатып 2-ші
алу туралы бейне  жарты
роликтер жасау    жылдығы
және оларды
теледидарда
орналастыру (5
минуттық 12 бейне
ролик)
5. "Мемлекеттiк   2002
сатып алудың      жылдың
мониторингі"      4-ші
ақпараттық        тоқсаны
жүйенiң
пайдаланушыларын
оқыту және жұмыс
орындарды
жабдықтау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: осы бюджеттiк бағдарламаны қабылдау мемлекеттiк сатып алу процесiнiң барлық кезеңдерiнiң айқындылығы, барлық ықтимал берушiлерi үшiн мемлекеттiк сатып алу жүйесiнiң ашықтығы және қол жетімдiлiгi деңгейiн көтеруге, сондай-ақ мемлекеттiк органдар мен мекемелердiң мұқтаждары үшiн сатып алынатын тауарлар, жұмыстар мен көрсетiлетiн қызметтердiң 5-10%-ы мөлшерiндегi мемлекеттiң ақша қаражатын үнемдеудi қамтамасыз етуге мүмкiндiк бередi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1315 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
500 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу
жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн
қамтамасыз ету және электрондық поштаны пайдаланғаны
үшiн ақы төлеу" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: внедрение современных информационных технологий в сфере государственных закупок для мониторинга, анализа и информационного обеспечения государственных закупок; обеспечение потенциальным поставщикам равных возможностей для участия в процессе государственных закупок.
5. Задачи бюджетной программы: создание и внедрение автоматизированной системы отчетности и мониторинга государственных закупок, использование электронных средств связи и соответствующее оснащение рабочих мест, выпуск бюллетеня и методических пособий по вопросам государственных закупок, подготовка к внедрению и созданию системы электронных торгов в сфере государственных закупок.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  !Наименование  !  Мероприятия    ! Сроки    !Ответствен-
п/п!про-  !программы     !  по реализации  !реализации!ные испол-
!граммы!              !  программы      !          !нители
------------------------------------------------------------------
1.  033   Проведение      1. Совершенство-  1-ое полу-
мониторинга     вание, с после-   годие
и информацион-  дующей инстал-    2002 года
ное обеспече-   ляцией для 55-и
ние государст-  пользователей
венных закупок. информационной
системы "Монито-
ринг государст-
венных закупок"
2. Разработать    в течение
и опубликовать    года
методические
пособия по наи-
более часто
возникающим                   Агентство
проблемам выбора              Республики
способа закупок               Казахстан
и процедур                    по государ-
конкурса (по                  ственным
мере необходи-                закупкам
мости)
3. Организовать   в течение
выпуск "Бюлле-    года
теня по
государственным
закупкам"
(4 номера)
4. Создание       2-ое полу-
видеороликов о    годие
государственных   2002 года
закупках в
Республике
Казахстан и
размещение их
на телевидении
(12 роликов
по 5 минут)
5. Обучение       4 квартал
пользователей     2002 года
и оснащение
рабочих мест
информационной
системы "Мони-
торинг государ-
ственных закупок"
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: принятие данной бюджетной программы позволит повысить уровень транспарентности всех этапов процесса государственных закупок, открытости и доступности для всех потенциальных поставщиков системы государственных закупок, а также обеспечит экономию государственных денежных средств в размере 5-10% от объема товаров, работ и услуг, закупаемых для нужд государственных органов и учреждений.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
14 декабря 2002 года N 1315
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
-----------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение информационных систем Агентства
Республики Казахстан по государственным закупкам"
на 2002 год

1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 20 780 000 (жиырма миллион жетi жүз сексен мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiн телекоммуникациялық қамтамасыз ету "Мемлекеттiк сатып алудың мониторингi" ақпараттық жүйелерiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету, техникалық қолдау мен сүйемелдеу және байланыс арналарын ұйымдастыру, сондай-ақ компьютер жабдықтарын қосалқы бөлшектермен, шығыс материалдарымен қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық ресурстарына қашықтан реттелген және көпшiлiк қатынауды ұйымдастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйенi сүйемелдеу, әкiмшiлендiру және қолдау, есептеу және ұйымдастыру техникасы құралдарының, телекоммуникациялық желiнiң, агенттiк жүйесiнiң жергiлiктi есептеу желiлерiнiң жүйелiк-техникалық қызмет көрсетуiн жүзеге асыру, есептеу желiсiнiң ақпараттық қауiпсiздiгiн және ақпаратты қорғауды қамтамасыз ету, оның iшiнде жабық ақпаратты өңдеу кезiнде, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң Web-серверiн сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң есептеу құралдарын және жабдықтарын қосалқы бөлшектермен және шығыс материалдарымен қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi үшiн ақпаратты берудiң телекоммуникациялық қызмет көрсетудi, электрондық поштаны, Интернет желiсi мен телекоммуникациялық жабдықтаудың сатып алуды сапалы және уақытылы алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!  Бағдарламаның  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
!дар.!      атауы      !  іске асыру     !асыру  !орындаушылар
!лама!                 !  жөніндегі      !мерзімі!
!ның !                 !  iс-шаралар     !       !
!коды!                 !                 !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !        3        !        4        !   5   !      6
------------------------------------------------------------------
1  500  Қазақстан         1. Интернет          жыл
Pecпубликасының   желiсiнде         барысында
Мемлекеттiк сатып Мемлекеттiк сатып
алу жөнiндегi     алу жөнiндегi
агенттiгiнiң      агенттiгiнiң Web-
ақпараттық        серверiн сүйемелдеу
жүйелерін         жөнiндегi қызмет.
қамтамасыз ету    тердi сатып алу

1. Стоимость бюджетной программы: 20 780 000 тенге (двадцать миллионов семьсот восемьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605 "Об утверждении Программы развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение функционирования, техническая поддержка и сопровождение, организация каналов связи информационной системы "Мониторинг государственных закупок", а также обеспечение запасными частями, расходными материалами компьютерного оборудования, организация удаленного
регламентированного и публичного доступа к информационным ресурсам Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение,
администрирование и поддержка информационной системы; осуществление системно-технического обслуживания средств вычислительной и организационной техники, телекоммуникационной сети, локально-вычислительной сети Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам, обеспечение информационной безопасности вычислительной сети и защиты информации, сопровождение Web-сервера Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам; обеспечение запасными частями и расходными материалами вычислительных средств и оборудования Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам; качественное и своевременное получение телекоммуникационных услуг передачи данных, электронной почты, сети Интернет.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  !Наименование  !  Мероприятия    ! Сроки    !Ответствен-
п/п!про-  !программы     !  по реализации  !реализации!ные испол-
!граммы!              !  программы      !          !нители
------------------------------------------------------------------
1.  500   Сопровождение   1. Приобретение   в течение
информационных  услуг по сопро-   года
систем Агент-   вождению Web-
ства Республики сервера Агентства
Казахстан по    Республики
государственным Казахстан по
закупкам        государственным
закупкам в сети
Интернет

2. Агенттiгiнiң      жыл
ақпараттық        барысында
жүйелерiн
сүйемелдеу
жөнiндегi
ақпараттық-есептеу
қызметтердi сатып
алу
3. Ақпараттық        жыл
жүйелерiн          барысында
комплекстiк енгiзу
үшiн консультация.
лық қызметтердi
сатып алу
4. Агенттiктiң       жыл     Қазақстан
ақпараттық         барысында Республика.
жүйелерін                    сының
ақпараттық                   Мемлекеттік
қауiпсiздігiн                сатып алу
қамтамасыз ету               жөніндегі
агенттігі
5. "Мемлекеттiк      2002
сатып алудың        жылдың
мониторингi"         4-ші
ақпараттық          тоқсан
жүйесiнiң
локальдық-есептеу
және телекоммуни.
кациялық
желiстерiн жетiлдiру
6. Есеп құралдарын     жыл
және жабдықтарын     барысында
қосалқы
бөлшектермен, шығыс
материалдармен
қамтамасыз ету
7. Интернет желiсi    2002
мен VPDN желiсiнiң   жылдың
қызметтен сатып алу   4-шi
тоқсан
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн қолданбалы және жүйелi қамтамасыз етудiң тиiмдi жұмысы, агенттiк Wеb-сайттың жұмыс iстеуiн, мемлекеттiк сатып алу мониторингi жүйесiнде ақпаратты берудiң сапалы қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1315 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
600 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу
жөнiндегi агенттiгiнiң ақпараттық жүйелерiн құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Бюджеттiк бағдарламаның құны: 23 389 000 (жиырма үш миллион үш жүз сексен тоғыз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк сатып алу жүйесiн дамытудың 2001-2004 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 желтоқсандағы N 1605 қаулысы .

2. Приобретение   в течение
информационно-    года
вычислительных
услуг по сопро-
вождению и адми-
нистрированию
информационных
систем Агентства
Республики
Казахстан по
государственным
закупкам
3. Приобретение   в течение
консультационных  года
услуг по комплек-            Агентство
сному внедрению              Республики
информационных               Казахстан
систем                       по госу-
4. Обеспечение    в течение  дарственным
информационной    года       закупкам
безопасности
информационных
систем Агентства
Республики
Казахстан по
государственным
закупкам
5. Модернизация   4 квартал
локально-вычис-   2002 года
лительной и
телекоммуника-
ционной сетей
информационной
системы "Мони-
торинг государ-
ственных закупок"
6. Обеспечение    в течение
запасными частя-  года
ми и расходными
материалами
вычислительных
средств и обору-
дования
7. Получение      4 квартал
услуг сети        2002 года
Интернет и услуг
сети VPDN
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: эффективная работа прикладного и системного обеспечения информационных систем Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам, функционирование Web-сайта Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам, качественное обеспечение передачи данных в системе мониторинга государственных закупок, обеспечение удаленного регламентированного и публичного доступа к информационным ресурсам Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
14 декабря 2002 года N 1315
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
-----------------------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600 "Создание
информационных систем Агентства Республики Казахстан по
государственным закупкам" на 2002 год
1. Стоимость бюджетной программы: 23 389 000 тенге (двадцать три миллиона триста восемьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1605 "Об утверждении Программы развития системы государственных закупок в Республике Казахстан на 2001-2004 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк сатып алу мониторингiнiң қазiргi заманғы деңгейiне қол жеткiзуге бағытталған ақпараттандыруды жүргізу; сондай-ақ есептеу, коммуникациялық, желiлiк жабдықтарды және ұйымдастыру техникасын, жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi құралдармен уақытылы жаңғыртуды және жарақтандыруды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнде ақпаратты қорғауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мониторингiнiң автоматтандырылған жүйелерiн және мемлекеттiк сатып алу есебiн әзiрлеу және дамыту; лицензиялық жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi және ақпаратты қорғаудың және оларды техникалық қолдаудың бағдарламалық құралдарын сатып алу, сондай-ақ ақпаратты қорғаудың есептеу, жүйелiк жабдықтарын, ұйымдастыру техникасын және ақпараттық-бағдарламалық құралдарын сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!  Бағдарламаның  !  Бағдарламаны   !Iске   !   Жауапты
!дар.!      атауы      !  іске асыру     !асыру  !орындаушылар
!лама!                 !  жөніндегі      !мерзімі!
!ның !                 !  iс-шаралар     !       !
!коды!                 !                 !       !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2  !        3        !        4        !   5   !      6
------------------------------------------------------------------
1  600  Қазақстан         1. "Мемлекеттiк    2002   Қазақстан
Республикасының   сатып алудың       жылдың Республикасы.
Мемлекеттiк       мониторингi"       4-ші   ның Мемлекеттік
сатып алу         ақпараттық жүйесi  тоқсан сатып алу
жөнiндегi         үшiн есептеу,             жөніндегі
агенттiгiнiң      серверлiк                 агенттігі
ақпараттық        жабдықтарды сатып
жүйелерін құру    алу
оның iшiнде:
мәлiмет базасының
серверi - 1 дана,
почта серверi - 1
дана, Web серверi
- 1 дана,
серверлiк шкаф - 2
дана, серверлiк
жабдықтар - 1
комплект,
маршрутизатор - 1
дана, свитч - 3
дана, прецизиондық
кондиционерлер - 2
дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сатып алудың мониторингiнiң ақпараттандырудың қазiргi заманғы деңгейiн қамтамасыз ету.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение информатизации, направленной на достижение современного уровня информатизации мониторинга государственных закупок, а также обеспечение своевременной модернизации и оснащение средствами вычислительного, коммуникационного, сетевого оборудования и организационной техники, системного программного обеспечения и обеспечение защиты информации в Агентстве Республики Казахстан по государственным закупкам.
5. Задачи бюджетной программы: разработка и развитие автоматизированной системы мониторинга и учета государственных закупок, закупка лицензионного системного программного обеспечения и программных средств защиты информации и их технической поддержки, закупка вычислительного, сетевого оборудования, организационной техники и аппаратно-программных средств защиты информации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
__________________________________________________________________
N ! Код  !Наименование  !  Мероприятия    ! Сроки    !Ответствен-
п/п!про-  !программы     !  по реализации  !реализации!ные испол-
!граммы!              !  программы      !          !нители
------------------------------------------------------------------
1.  600   Создание        Закупка вычисли-
информационных  тельного, сете-
систем Агент-   вого, серверного
ства Республики оборудования для
Казахстан по    информационной
государствен-   системы "Мони-
ным закупкам.   торинг государ-
ственных закупок",
в том числе:
сервер базы       4 квартал  Агентство
данных - 1 шт.,   2002 года  Республики
почтовый сервер-             Казахстан
1 шт.,                       по государ-
Web-сервер -                 ственным
1 шт.,                       закупкам
шкаф серверный-
2 шт.,
оборудование для
комплектации
серверов - 1
комплект,
маршрутизатор -
1 шт., свитч -
3 шт., прецизион-
ные кондиционеры -
2 шт.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение современного уровня информатизации мониторинга процесса государственных закупок на базе новых технологических решений и инструментальных средств.