Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 143 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 21 қазан N 143в
Бюджеттік қаражатты ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің
республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын
бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы
N 143
P020143_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
6-тармақтың кестесінде:
010 "Кадрлардың біліктілігін көтеру және қайта даярлау" деген
бағдарламасында:
005 "Мемлекеттік қызметкерлердің біліктілігін көтеру" деген кіші
бағдарламасында:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Біліктілікті арттырудың бекітілген жоспарына сәйкес Қазақстан
Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің, Фармация, фармацевтикалық
және медициналық өнеркәсіп комитетінің, Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің, аумақтық бөлімшелердің
160 қызметкерінің біліктілігін көтеру";
2) көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
6-тармақтың кестесінде:
053 "Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарына күрделі жөндеу жасау"
деген бағдарламасында:
5-бағанда: "16" деген сан "18" деген санмен ауыстырылсын;
"аурухана" деген сөзден кейін "; Республикалық клиникалық психиатриялық аурухана; Алматы мемлекеттік дәрігерлердің білімін жетілдіру институты" деген сөздермен толықтырылсын;
3) көрсетілген қаулыға 46-қосымшада:
6-тармақтың кестесінде:
059 "Онкологиялық ұйымдар үшін медициналық жабдықтарды
орталықтандырылған сатып алу" деген бағдарламасында:
5-бағанда "Желілік үдеткіш - Онкология және радиология ҒЗИ 1" деген
сөздер "Онкология және радиология ҒЗИ: Желілік үдеткіш - 1; Зерттеу
микроскопы - 2; Автомат-зертханашы - 1; Микротом - 1; Криостат - 1;
Дірілдеткіш микротом пышақтарын қайрауға арналған аппарат - 1; Автостейнер
- 1; Фибродуоденоскоп - 1; Маммограф - 1; Хирургиялық сүйекті жинақ - 1;
Эндохирургиялық кешен - 1; Операция үстелі - 2" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 143
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2002 года N 143в
В целях рационального использования бюджетных средств Правительство
Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31
января 2002 года N 143
P020143_
"Об утверждении паспортов республиканских
бюджетных программ Министерства здравоохранения Республики Казахстан на
2002 год" следующие изменения:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в программе 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров":
в подпрограмме 005 "Повышение квалификации государственных служащих":
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Повышение квалификации 160 работников Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, Комитета фармации, фармацевтической и медицинской
промышленности, Комитета государственного санитарно-эпидемиологического
надзора, территориальных подразделений согласно утвержденному плану
повышения квалификации";
2) в приложении 42 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в программе 053 "Капитальный ремонт республиканских организаций
здравоохранения":
в графе 5:
цифру "16" заменить цифрой "18";
после слова "наблюдения" дополнить словами "; Республиканская клиническая психиатрическая больница; Алматинский государственный институт усовершенствования врачей";
3) в приложении 46 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в программе 059 "Централизованный закуп медицинского оборудования для онкологических организаций":
в графе 5 слова "Линейный ускоритель - НИИ онкологии и радиологии 1"
заменить словами "НИИ онкологии и радиологии: Линейный ускоритель - 1;
Микроскоп исследовательский - 2; Автомат - лаборант - 1; Микротом - 1;
Криостат - 1; Аппарат для заточки ножей вибрационного микротома - 1;
Автостейнер - 1; Фибродуоденоскоп - 1; Маммограф - 1; Набор хирургический
костный - 1; Эндохирургический комплекс - 1; Операционный стол - 2".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)