Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 4 ақпандағы N 159 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 сәуір N 159а
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшілігiнің республикалық
бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 4 ақпандағы N 159
P020159_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "6" деген сан "8" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес 7 және 8-қосымшалармен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 23 сәуiрдегi
N 159а қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Қазақстан Республикасының Президентi
жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының
материалдық-техникалық базасын нығайту" 201 республикалық
бюджеттік бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1421 мың теңге (бiр миллион төрт жүз жиырма бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235 U931235_ Жарлығы, "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 P930977_ қаулысы, "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 U973614_ Жарлығы, "Қазақстан Республикасы Президентiнің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130 U990130_ Жарлығы, "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi N 163-1 Z970163_ Заңы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының
Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының
материалдық-техникалық базасын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының
Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты үшiн
активтер сатып алу.

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2002 года N 159
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2002 года N 159а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2002 года N 159 P020159_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Администрации Президента Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнения:
в пункте 1 цифру "6" заменить цифрой "8";
дополнить приложениями 7 и 8 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2002 года N 159а
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
_____________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 201
"Укрепление материально-технической базы Казахстанского
института стратегических исследований при Президенте
Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 1421 тысяча тенге (Один миллион четыреста двадцать одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 U931235_ "О создании Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 P930977_ "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 U973614_ "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I Z970163_ "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4.Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы
Казахстанского института стратегических исследований при Президенте
Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов для
Казахстанского института стратегических исследований при Президенте
Республики Казахстан.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
--------------------------------------------------------------------------
N !Бағ. !Шағын  !Бағдарламалар.!Бағдарламаларды (шағын!Iске   !  Жауапты
р/с!дар. !бағдар.!дың (шағын    !бағдарламаларды) iске !асыру  !орындаушы.
!лама.!ламаның!бағдарламалар.!асыру жөнiндегi iс-   !мерзiмi!лар
!ның  !коды   !дың) атауы    !шаралар               !       !
!коды !       !              !                      !       !
--------------------------------------------------------------------------
1 !  2  !   3   !       4      !           5          !   6   !     7
--------------------------------------------------------------------------

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

1    201          Қазақстан      Офистiк АТС, сондай-ақ  Жыл    Қазақстан
Республикасы.  жиhаздар: 9 орындық,    бойына Республика.
ның Президентi 17 тумба, 22 үстел,            сы Прези.
жанындағы      8 шкаф, 4 кiтап сөресiн        дентінің
Қазақстан      сатып алу                      Әкімшілігі
стратегиялық
зерттеулер
институтының
материалдық-
техникалық
базасын
нығайту
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан
Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер
институтының материалдық-техникалық базасын толық жарақтандыруды
қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 23 сәуiрдегi
N 159а қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 4 ақпандағы
N 159 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентi
жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институтына
ақпараттық-есептеу қызметiн көрсету" 500 республикалық
бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3225 мың теңге (үш миллион екi жүз жиырма бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235 U931235_ Жарлығы, "Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 P930977_ қаулысы, "Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 U973614_ Жарлығы, "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130 U990130_ Жарлығы, "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi N 163-1 Z970163_ заңы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi
жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтына ақпараттық-есептеу
қызметiн көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттің ұлттық
қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету тұрғысынан iшкi және сыртқы саясаттың өзектi
проблемалары бойынша ғылыми-талдау ұсыныстарын әзiрлеу жөнiндегi
iс-шараларға қажеттi ақпараттық-есептеу қызметiн көрсетудi қамтамасыз ету.

1   201        Укрепление   Приобретение офисной АТС,  В те-  Администрация
материально- а также мебели, в том      чение  Президента
технической  числе 9 стульев, 17        года   Республики
базы         тумбочек, 22 столов, 8            Казахстан
Казахстанс-  шкафов, 4 этажерок
кого
института
стратегичес-
ких иссле-
дований при
Президенте
Республики
Казахстан
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
полного оснащения материально-технической базы Казахстанского института
стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2002 года N 159а
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2002 года N 159
Администрация Президента Республики Казахстан
_____________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Информационно-вычислительное обслуживание Казахстанского
института стратегических исследований при Президенте
Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 3225 тысяч тенге (Три миллиона двести двадцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 U931235_ "О создании Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 P930977_ "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 U973614_ "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-I Z970163_ "О государственных закупках".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: информационно-вычислительное
обслуживание Казахстанского института стратегических исследований при
Президенте Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение необходимого
информационно-вычислительного обслуживания мероприятий по разработке
научно-аналитических предложений по актуальным проблемам внешней и
внутренней политики с позиции обеспечения национальной безопасности
государства.

1    500          Қазақстан      Институттың жоспарлы    Жыл    Қазақстан
Республикасы   тақырыптық әзiрленiм.   бойы   Республика.
Президентi     дерi бойынша орта              сы Прези.
жанындағы      есеппен 24 семинарына,         дентінің
Қазақстанның   сондай-ақ шамамен 12           Әкімшілігі
стратегиялық   конференциясы мен
зерттеулер     Дөңгелек үстеліне
институтына    ақпараттық-есептеу
ақпараттық-    қызметін көрсету
есептеу        (ақпараттық
қызметiн       материалдармен
көрсету        қамтамасыз ету,
электрондық мұрағат
жасау, Институттың
сайтында электрондық
конференциялар
ұйымдастыру).
Елдiң аймақтарында
ақпаратты жинап,
талдап және бас
кеңсеге интернет
желiсi арқылы
институттың iшкi
ақпараттық базасына
қолма-қол бере отырып,
далалық зерттеулер
жүргiзу.
Астана қаласында
филиалдың жергілікті
есептеу желiсiн құрып,
оны Институттың
ақпараттық ресурсына
қосу. Қажетті
қауiпсiздік деңгейін
ұстап тұру, талдау
материалдарының
ақпараттық деректер
қорының жұмысын
қамтамасыз ету.
Жоғарыда аталған
iс-шараларды iске
асыру үшін 2 сервер,
тұсаукесер үшін бiр
проектор, 2 портативтiк
компьютер сатып алу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақпараттық
қамтамасыз ету Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстанның
стратегиялық зерттеулер институты жұмысының тиiмділігiн арттыруға
мүмкiндiк бередi, Мемлекет басшысы үшiн дайындалатын ғылыми және талдамалы
зерттеулердiң сапасын жақсартады.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1   500        Информацион-  Информационно-вычисли-    В те-  Администрация
но-вычисли-   тельное обслуживание      чение  Президента
тельное       в среднем 24 семинаров    года   Республики
обслуживание  по плановым тематическим         Казахстан
Казахстанс-   разработкам Института,
кого инсти-   а также порядка 12
тута страте-  конференций и круглых
гических      столов (обеспечение
исследований  информационными
при           материалами, создание
Президенте    электронного архива,
Республики    организации на сайте
Казахстан     Института электронной
конференции).
Проведение полевых
исследований в регионах
страны с сопутствующим
сбором, анализом и
передачи информации в
головной офис через
сеть Интернета во
внутреннюю
информационную базу
Института.
Создание локальной
вычислительной сети
филиала в г. Астане и
ее подключения к
информационным ресурсам
Института. Поддержание
необходимого уровня
безопасности,
обеспечение работы
информационной базы
данных аналитических
материалов.
Приобретение для
реализации
вышеперечисленных
мероприятий 2 сервера,
один проектора для
презентации,
2 портативных
компьютера
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: информационное обеспечение позволит повысить эффективность работы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан, улучшит качество научных и аналитических исследований, готовящихся для Главы государства.
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)