2003 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу және қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепілдігі бар мемлекеттiк емес заемдар бойынша заемшылардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 14 қаңтар N 3
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 88 қаулысымен бекiтiлген Үкiметтiк заемдарды, жергiлiктi атқарушы органдардың заемдарын және мемлекеттік кепiлдiктерi бар мемлекеттiк емес заемдарды өтеу және оларға қызмет көрсету ережесiне сәйкес кредиторлар алдындағы мемлекет кепiлдiк берген заемдар бойынша Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған 2003 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу және қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес заемдар бойынша заемшылардың тiзбесi бекітiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы "14" қаңтардағы
N 3 қаулысымен
бекітілген
2003 жылға арналған республикалық бюджетте
өтеу және қызмет көрсету көзделген Қазақстан Республикасының
мемлекеттiк кепiлдігi бар мемлекеттiк емес заемдар бойынша заемшылардың тiзбесi
1. "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамы
2. "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы
3. "Замангер" шағын жеке кәсіпорны
4. "Рахат" қазақ-австрия бiрлескен кәсiпорны" жабық акционерлiк
қоғамы
5. "Екібастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамы
6. "Конденсат" акционерлiк қоғамы
7. "Пеноконцентрат" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi
8. "Промпластмасса" жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгi
9. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі Қылмыстық атқару жүйесi комитетінiң "Еңбек-Алмас" және "Еңбек-Гранит" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындары)
10. "Батыс" ашық акционерлiк қоғамы
11. "Қазақ Аджанта Фарма Лимитед" бiрлескен кәсiпорны
12. "Алматы қаласы әкiмiнiң аппаратын күрделi құрылыс кәсiпорны мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорны
13. "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
14. "Kazakhstan Airlines" ашық акционерлiк қоғамы
15. "Отель Астана" қазақстан-түрiк бiрлескен кәсiпорны" ашық акционерлiк қоғамы
16. "Айт-Отель" қазақстан-түрiк бiрлескен кәсiпорны" ашық акционерлiк қоғамы
17. "Эмсаш Инвест" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі

Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2003 года N 3
В соответствии с Правилами погашения и обслуживания правительственных займов, займов местных исполнительных органов и негосударственных займов, имеющих государственные гарантии, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 88, в целях выполнения обязательств Республики Казахстан перед кредиторами по гарантированным государством займам Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2003 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановление Правительства
Республики Казахстан
от 14 января 2003 года N 3
Перечень заемщиков по негосударственным займам,
имеющим государственные гарантии Республики Казахстан, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете
на 2003 год
1. Открытое акционерное общество "Казахтелеком"
2. Акционерное общество "Павлодартрактор"
3. Малое частное предприятие "Замангер"
4. Закрытое акционерное общество "Казахско-австрийское совместное предприятие "Рахат"
5. Государственное акционерное общество "Екібастузкомір"
6. Акционерное общество "Конденсат"
7. Товарищество с ограниченной ответственностью "Пеноконцентрат"
8. Товарищество в ограниченной ответственностью "Промпластмасса"
9. Департамент уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Республиканские государственные предприятия "Енбек-Алмаз" и "Енбек-Гранит" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан)
10. Открытое акционерное общество "Батыс"
11. Совместное предприятие "Казах Аджанта Фарма Лимитед"
12. Государственное коммунальное предприятие "Предприятие капитального строительства аппарата акима города Алматы"
13. Республиканское государственное предприятие "Казахавтодор"
14. Открытое акционерное общество "Kazakhstan Airlines"
15. Открытое акционерное общество "Совместное казахстанско-турецкое предприятие "Отель Астана"
16. Открытое акционерное общество "Совместное казахстанско-турецкое предприятие "Айт-Отель"
17. Товарищество с ограниченной ответственностью "Эмсаш Инвест"

18. "Премьер Медеу" қонақ үй кешенi" жауапкершiлiгі шектеулi серiктестiгi
19. "Мақсат" акционерлiк қоғамы
20. "Игiлiк" акционерлiк қоғамы
21. "Жеңiлөнеркәсiп" акционерлiк компаниясы
22. "Байланыс-Құрылысшы" мемлекеттік акционерлік компаниясы
23. "Окан Қазинтер" қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны" жабық акционерлік қоғамы

18. Товарищество с ограниченной ответственностью "Гостиничный комплекс "Премьер-Медеу"
19. Акционерное общество "Максат"
20. Акционерное общество "Игілік"
21. Акционерная компания "Легпром"
22. Государственная акционерная компания "Байланыс-Курылысшы"
23. Закрытое акционерное общество "Совместное казахстанско-турецкое предприятие "Окан Казинтер"