Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 қаңтардағы N 10 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тариф саясаты жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
Тариф саясаты жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Қайрат Нематұлы Келімбетов енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2003 года № 10. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691 "О Межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488) следующее дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике Келимбетова Кайрата Нематовича - Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан