Беларусь Республикасынан Тәжікстан Республикасына әскери мүліктің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 2003 жылғы 17 қаңтар N 34
1995 жылғы 26 мамырдағы ТМД-ға қатысушы мемлекеттер арасындағы арнайы жүктерді және әскери мақсаттағы өнімдерді тасымалдау туралы келісімге , "Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Беларусь Республикасынан Тәжікстан Республикасына 1998 жылғы 15 мамырдағы N 7/СИ/1558 келісім-шарт бойынша қосымшаға сәйкес номенклатурада және санда Тәжікстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің 10001-ә/б 832-автобронетехника әскери зауыты үшін (Тәжікстан Республикасы, Душанбе қаласы) Беларусь Республикасының Қорғаныс министрлігі 140-жөндеу зауыты (Беларусь Республикасы, Минск қаласы) беретін әскери мүліктің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі және Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен әскери мүліктің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитін бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 17 қаңтардағы
N 34 қаулысына
қосымша
Тәжікстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің
10001-ә/б 832-автобронетехника әскери зауыты үшін
"140-жөндеу зауыты" республикалық біртұтас кәсіпорны
беретін әскери мүліктің саны
-------------------------------------------------------------------
Р/с |  Әскери  |  СЭҚ ТН  | Өлшем | Саны | Бір бірлік |   Құны
N  | мүліктің |   коды   |бірлігі|      |   бағасы   |   АҚШ
|  атауы   |          |       |      |  үшін АҚШ  |долларымен
|          |          |       |      | долларымен |
-----|----------|----------|-------|------|------------|-----------
1     УТД-20    871000000   дана      7       6717        47019
двигателі
2   В-46-6      871000000   дана      1       6493         6493
двигателі
3   В-84-1      871000000   дана      1       7314         7314
двигателі
4   В-55        871000000   дана      3       5200        15600
двигателі
5   765-сб 117  871000000   дана     13       3549        46137
трансмис.
сиясы
-------------------------------------------------------------------

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан военного имущества из Республики Беларусь в Республику Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 34
В соответствии с Соглашением о перевозках специальных грузов и продукции военного назначения от 26 мая 1995 между государствами-участниками СНГ, Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан военного имущества из Республики Беларусь в Республику Таджикистан, поставляемого 140-м ремонтным заводом Министерства обороны Республики Беларусь (город Минск, Республика Беларусь) для 832-го военного завода автобронетехники - в/ч 10001 Министерства обороны Республики Таджикистан (город Душанбе, Республика Таджикистан) по контракту N 7/СИ/1558 от 15 мая 1998 года по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом военного имущества через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 января 2003 года N 34
Количество военного имущества, поставляемого
Республиканским унитарным предприятием
"140 ремонтный завод" для 832 военного завода
автобронетехники - в/ч 10001 Министерства обороны
Республики Таджикистан
--------------------------------------------------------------
N !   Наименование    ! Код ТН  ! Ед. !Кол-во! Цена за  !Общая
п/п!     военного      !   ВЭД   ! изм.!      ! единицу  !стоимость
!    имущества      !         !     !      !в долларах!в дол-
!                   !         !     !      !  США     !ларах США
--------------------------------------------------------------------
1   Двигатель УТД-20   871000000   шт.    7      6717      47019
2   Двигатель В-46-6   871000000   шт.    1      6493       6493
3   Двигатель В-84-1   871000000   шт.    1      7314       7314
4   Двигатель В-55     871000000   шт.    3      5200      15600
5   Трансмиссия        871000000   шт.   13      3549      46137
765-сб 117

Жиыны                           25                  122563
-------------------------------------------------------------------
Шекаралық өту пункттері: Илецк-1 (Ресей Федерациясы) -
Луговая (Қазақстан Республикасы)
Жөнелту пункті: Минск қаласы (Беларусь Республикасы)
Баратын пункті: Душанбе қаласы (Өзбекстан Республикасы)

Итого                                25               122563
--------------------------------------------------------------------
Пункты пограничных переходов: Илецк-1 (Российская Федерация) - Луговая (Республика Казахстан)
Пункт отправления: город Минск (Республика Беларусь)
Пункт назначения: город Душанбе (Республика Таджикистан)