Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1194 және 2001 жылғы 4 мамырдағы N 605 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 17 қаңтар N 48. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.01.06. N 15 (қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 27 наурыздағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Республикалық бюджеттен репатрианттар (оралмандар) үшін бөлінетін қаражатты мақсатты пайдалану туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 тамыздағы N 1194  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 41, 366-құжат):
тақырыптағы және 1-тармақтағы "репатрианттар (оралмандар)" деген сөздер "оралмандар" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен репатрианттар (оралмандар) үшін бөлінетін қаражатты мақсатты пайдалану туралы ережеде:
тақырып пен мәтіндегі "репатрианттар (оралмандар)", "репатрианттарды (оралмандарды)", "репатрианттарға (оралмандарға)", "репатрианттардың (оралмандардың)", "репатрианттың (оралманның)", "репатриант (оралман)", "репатриантқа (оралманға)" деген сөздер тиісінше "оралмандар", "оралмандарды", "оралмандарға" "оралмандардың", "оралманның", "оралман" "оралманға" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "шетелдік төлқұжатқа тапсырма" деген сөздер "Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігі, төлқұжаты" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Репатрианттардың (оралмандардың) отбасылары үшін тұрғын үй сатып алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 мамырдағы N 605  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 16, 216-құжат):
тақырыптағы және 1-тармақтағы "Репатрианттардың (оралмандардың)" деген сөздер "Оралмандардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Репатрианттардың (оралмандардың) отбасылары үшін тұрғын үй сатып алу ережесінде:
тақырып пен мәтіндегі "Репатрианттардың (оралмандардың)", "репатрианттар (оралмандар)", "репатрианттарға (оралмандарға)", "репатриант (оралман)", "репатрианттың (оралманның)", "репатрианттарды (оралмандарды)" деген сөздер тиісінше "Оралмандардың", "оралмандар", "оралмандарға", "оралман", "оралманның", "оралмандарды" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген көшіп келу квотасына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Президенті белгілеген оралмандардың көшіп келу квотасына" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "немесе репатрианттар (оралмандар)" деген сөздер алынып тасталсын.

Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 48. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 января 2006 года N 15 (P060015)(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.01.2006 № 15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 марта 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О миграции населения" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года N 1194 "Об утверждении Положения о целевом использовании средств, выделяемых из республиканского бюджета для репатриантов (оралман)" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 41, ст. 366):
в заголовке и пункте 1 слова "репатриантов (оралман)" заменить словом "оралманов";
в Положении о целевом использовании средств, выделяемых из республиканского бюджета для репатриантов (оралман), утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и тексте слова: "репатриантов (оралман)", "репатриантам (оралманам)", "репатрианта (оралмана)" заменить соответственно словами: "оралманов", "оралманам", "оралмана";
в пункте 13 слова "вкладыш к иностранному паспорту" заменить словами "удостоверение личности, паспорт гражданина Республики Казахстан";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 605 "Об утверждении Правил приобретения жилища для семей репатриантов (оралманов)" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 16, ст. 216):
в заголовке и пункте 1 слова "репатриантов (оралманов)" заменить словом "оралманов";
в Правилах приобретения жилища для семей репатриантов (оралманов), утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и тексте слова: "репатриантов (оралманов)", "репатриантов (оралман)", "репатриантами (оралманами)",
"репатрианты (оралманы)", "репатрианта (оралмана)", "репатриант (оралман)" заменить соответственно словами: "оралманов", "оралманами", "оралманы", "оралмана", "оралман";
в пункте 3 слова "Правительством Республики Казахстан квотой иммиграции" заменить словами "Президентом Республики Казахстан квотой иммиграции оралманов";
в пункте 7 слова "или репатрианты (оралманы)" исключить.