Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының "Қазақ тұлпары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 20 қаңтар N 63
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының "Қазақ тұлпары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Қазақ тұлпары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) болып қайта аталсын.
2. Кәсіпорынды мемлекеттік басқару органы болып Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Кәсіпорынның әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия "Казак тулпары" Управления делами Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года N 63
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Казак тулпары" Управления делами Президента Республики Казахстан" в Республиканское государственное казенное предприятие "Казак тулпары" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную перерегистрацию Предприятия в органах юстиции.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан