Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 24 қаңтар N 87. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.21. N 697 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанынан Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы ережеде:
6-тармақ алынып тасталсын;
7-тармақта "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi комитетiне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 24 қаңтардағы
N 87 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 7 тамыздағы
N 883 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Yкiметi жанындағы Шағын
және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссияның
құрамы
Мәсiмов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы          Министрiнiң орынбасары, төраға
Есенбаев                 - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы          Индустрия және сауда министрi
Нығматулин               - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұрлан Зайроллаұлы         және коммуникациялар вице-министрi
Рахметов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы          вице-министрi
Исаев                    - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы        Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Елекеев                  - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Ирак Қасымұлы              вице-министрi
Әдiлбеков                - Ақмола облысы әкiмiнiң орынбасары
Дәурен Закенұлы
Әбсәтiров                - Қазақстан Республикасының
Кеңес Ғарапұлы             Индустрия және сауда министрлiгi
Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы
Нәубетова                - Қазақстан Республикасының
Рашида Аронқызы            Президентi жанындағы Отбасы және
әйелдер iстерi жөнiндегi ұлттық
комиссия хатшылығының сектор
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Абт                      - Қарағанды облысы кәсiпкерлерi
Николай Викторович         қауымдастығының президентi (келiсiм
бойынша)
Бекқожиева               - Атырау облысы кәсiпкерлерi
Әлия Байжанқызы            қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Дүйсембаев               - Павлодар облыстық "Бизнес"
Бақытриза                  қауымдастығының президентi
Құлықбайұлы                (келiсiм бойынша)
Казанцев                 - Астана қаласы кәсiпкерлер
Павел Олегович             құқықтарын қорғау жөнiндегi
қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Құрманғазин              - "Көкжар" агроөнеркәсiптiк тауар-
Есмұқан Ақнаурызұлы        шикiзат биржасы" жауапкершiлiгi
шектеулi серiктестiгiнiң президентi,
Ақтөбе облысы (келiсiм бойынша)
Махмұтова                - Батыс Қазақстан облыстық "Шағын
Шолпан Жұматайқызы         бизнес орталығы" қауымдастығының
директоры (келiсiм бойынша)
Оқаев                    - Қазақстан кәсiпкерлерi форумы
Ермек Қабиұлы              кеңесiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Райымов                  - Қызылорда облысы кәсiпкерлерi
Ерлан Қаниұлы              қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Ямбаев                   - Алматы қаласы кәсiпкерлерi
Виктор Вениаминович        қауымдастығының вице-президентi
(келiсiм бойынша)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2003 года N 87. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21 июля 2006 года N 697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2003 года N 87 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 июля 2006 года N  697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883 "О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 26, ст. 284) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению;
в Положении о Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 исключить;
в пункте 7 слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Комитет по поддержке малого бизнеса Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 января 2003 года N 87
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 августа 2002 года N 883
Состав
Комиссии при Правительстве Республики Казахстан
по вопросам малого и среднего бизнеса
Масимов Карим Кажимканович      - заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан,
председатель
Есенбаев Мажит Тулеубекович     - Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
Нигматулин Нурлан Зайруллаевич  - вице-Министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Рахметов Нурлан Кусаинович      - вице-Министр финансов
Республики Казахстан
Исаев Батырхан Арысбекович      - вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Елекеев Ирак Касымович          - вице-Министр юстиции
Республики Казахстан
Адильбеков Даурен Закенович     - заместитель акима Акмолинской
области
Абсатиров Кенес Гарапович       - Председатель Комитета по
поддержке малого бизнеса
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Наубетова Рашида Ароновна       - заведующая сектором секретариата
Национальной комиссии по делам
семьи и женщин при Президенте
Республики Казахстан
(по согласованию)
Абт Николай Викторович          - президент ассоциации предпринима-
телей Карагандинской области
(по согласованию)
Беккужиева Алия Байжановна      - президент ассоциации предпринима-
телей Атырауской области
(по согласованию)
Дюсембаев Бакытриза Куликбаевич - президент Павлодарской областной
ассоциации "Бизнес"
(по согласованию)
Казанцев Павел Олегович         - президент ассоциации по защите
прав предпринимателей города
Астаны (по согласованию)
Курмангазин Есмухан Акнаурызович- президент товарищества с
ограниченной ответственностью
"Агропромышленная товарно-
сырьевая биржа "Кокжар",
Актюбинская область
(по согласованию)
Махмудова Шолпан Жуматаевна     - директор Западно-Казахстанской
областной ассоциации "Центр
малого бизнеса" (по согласованию)
Окаев Ермек Кабиевич            - председатель совета форума
предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Раимов Ерлан Каниевич           - президент ассоциации предпринима-
телей Кызылординской области
(по согласованию)
Ямбаев Виктор Вениаминович      - президент ассоциации предпринима-
телей города Алматы
(по согласованию)