Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 1996 және 2000 жылғы 7 қаңтардағы N 27 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 қаңтардағы N 88 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшыру және зымырандарды сынақтық ұшыру жоспарлары бойынша қорытындыны (келiсудi) дайындау жөнiндегi нұсқаулық туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 1996 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 570-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшыру және зымырандарды сынақтық ұшыру жоспарлары бойынша қорытындыны (келiсудi) дайындау жөнiндегi нұсқаулықта
2-тармақтың екiншi абзацындағы "Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiне" деген сөздер "Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың төртiншi абзацындағы, 3-тармақтың екiншi абзацындағы "Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiне" деген сөздер, 4-тармақтың бiрiншi абзацындағы "Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi" деген сөздер тиiсiнше "Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне", "Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 1996 и от 7 января 2000 года N 27
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2003 года N 88
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 1996 "Об Инструкции по подготовке заключения (согласования) по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 570):
в Инструкции по подготовке заключения (согласования) по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур", утвержденной указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 2 слова "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды" заменить словами "Министерство охраны окружающей среды";
в абзаце четвертом пункта 2, в абзаце втором пункта 3 и в абзаце первом пункта 4 слова "Министерство энергетики, индустрии и торговли" заменить словами "Министерство транспорта и коммуникаций";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан