"Соколов-Сарыбай тау-кен байыту өндiрiстiк бiрлестiгi" ашық акционерлiк қоғамының тауар-материалдық құндылықтарын республикалық меншiкке өтеусiз беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 7 ақпан N 140
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Соколов-Сарыбай тау-кен байыту өндiрiстiк бiрлестiгі" ашық акционерлiк қоғамының қосымшаға сәйкес тауар-материалдық құндылықтарын (бұдан әрi - ТМҚ) республикалық меншiкке өтеусiз беру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасымен (келiсiм бойынша) бiрлесiп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) ТМҚ-ны республикалық меншiкке қабылдау жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын;
2) ТМҚ-ны Қазақстан Республикасының Президентi Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi мен Үкiметiнiң әкiмшiлiк ғимараттар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының теңгерiмiне берсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылғы 7 ақпандағы
N 140 қаулысына қосымша
Республикалық меншікке берілетін
тауар-материалдық құндылықтар
------------------------------------------------------------------
N !   Тауарлар атаулары   ! Номенклатура !Өлшем!Саны !   Құны
!                       !    нөмірі    !бір. !(кө. ! теңгемен
!                       !              !лігі !лемі)!
------------------------------------------------------------------
1  Supermicro SC760
АТХ Tower Case 400W
корпусы                  Н154Д01510001  Дана   1    44734,40
2  CPU Intel Pentium Xeon
2000MHz/512K L2
Cache/Cooler процессоры  H154Д01520001  Дана   2   113877,20
3  Motherboard Supermicro
P4DC6+ i860/Adaptec
7899W U160(320/Intel
82559 10/100TX
матрицалық платасы       Н154Д001530001 Дана   1   146421,90
4  1GB RAM (2x5 12MB
RDRAM PC 800)
жедел жады               Н154Д01540001  Дана   2   174884,00
5  HDD 40GB IBM UDMA100-
7200 RPM/Mobile Rack
қатты дискі              Н154Д01550001  Дана   1    19319,80
6  HDD 36GB IBM U320
15000RPM қатты дискі     Н154Д01560001  Дана   2   359960,10
7  GeForse4 Ti 4600
128MB AGP бейнекартасы   Н154Д00120003  Дана   1    71169,60
8  FDD 3,5" Techmedia
дискі салғышы            Н154Д00250002  Дана   1     2026,80
9  DVD/CD-RW COMBO Ricoh
12/20/10/40 IDE
ойнатқышы                Н154Д01570001  Дана   1    37618,90
10  CD RW NEC 10/20/40 IDЕ
дискі салғышы            Н154Д01580001  Дана   1    17278,40
11  Creative SB Audigy

О безвозмездной передаче товарно-материальных ценностей открытого акционерного общества "Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное производственное объединение" в республиканскую собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2003 года N 140
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением открытого акционерного общества "Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное производственное объединение" о безвозмездной передаче в республиканскую собственность товарно-материальных ценностей (далее - ТМЦ) согласно приложению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке:
1) осуществить необходимые организационные меры по приему ТМЦ в республиканскую собственность;
2) передать ТМЦ на баланс Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 февраля 2003 года N 140
Товарно-материальные ценности,
передаваемые в республиканскую собственность
____________________________________________________________________
N ! Наименование товаров  !Номенклатурный!Едини-!Коли-  ! Цена в
!                       !    номер     !ца из-!чество ! тенге
!                       !              !мере- !(объем)!
!                       !              !ния   !       !
--------------------------------------------------------------------
1  Корпус Supermicro SC760
АТХ Tower Case 400W      Н154Д01510001   шт.     1    44734,40
2  Процессор CPU Intel
Pentium Xeon 2000MHz/
512K L2 Cache/Cooler     H154Д01520001   шт.     2   113877,20
3  Матричная плата
Motherboard Supermicro
P4DC6+ i860/Adaptec
7899W U160(320yintel
82559 10/100TX           Н154Д001530001  шт.     1   146421,90
4  Оперативная память
1GB RAM (2x5 12MB
RDRAM PC 800)            Н154Д01540001   шт.     2   174884,00
5  Жесткий диск HDD
40GB IBM UDMA100-
7200 RPM/Mobile Rack     Н154Д01550001   шт.     1    19319,80
6  Жесткий диск HDD 36GB
IBM U320 15000RPM        Н154Д01560001   шт.     2   359960,10
7  Видеокарта GeForse4
Ti 4600 128MB AGP        Н154Д00120003   шт.     1    71169,60
8  Дисковод FDD 3,5"
Techmedia                Н154Д00250002   шт.     1     2026,80
9  Проигрыватель
DVD/CD-RW COMBO Ricoh
12/20/10/40 IDE          Н154Д01570001   шт.     1    37618,90
10  Дисковод CD RW NEC
10/20/40 IDЕ             Н154Д01580001   шт.     1    17278,40
11  Звуковая система
Creative SB Audigy

Platinum 5.1 PCI
Retail Kit
дыбыстық жүйесі          Н154Д01590001  Дана   1    35592,10
12  Kodak Fire Ware IEEE-
1394 PCI Board принтері  Н154Д01600001  Дана   1   142353,80
13  PS/2(AK02) клавиатурасы  Н154Д00330003  Дана   1     2435,00
14  Logitech MBD-69
PS/2 Optical тышқаны     Н154Д01090003  Дана   1     4068,10
15  ZyXEL Omni Pro 56k
V.90 External ф/модемі   Н154Д00810001  Дана   1    30503,40
16  Creative DeskTop
Theatre 5.1 DDT3500
дыбыстық жүйесі          Н154Д01610001  Дана   1    65074,80
17  Microsoft Windows
2000 Professional
Service Pack 2
жедел жүйесі             Н154Д01620001  Дана   1    26843,50
18  Adobe Photoshop 6.0 R
бағдарламалық
қамтамасыз етуі          Н154Д01630001  Дана   1   166747,80
19  АРС SUA 10001 Smart-
UPS 1000 құрылғысы       Н154Д01640001  Дана   1    71169,60
20  Barcol Personal
Calibrator V 21"
мониторы                 H154Д01650001  Дана   1   650733,30
21  Kodak Fire Ware
IEEE1394 PC Clard
(PCMCIA) Adapter
адапторы                 Н154Д01600002  Дана   1   130149,60
22  Kodak Professional
8670 Printer (NIC-сіз)
принтері                 H154Д01660001  Дана   1  1124556,00
23  Kodak Network Interface
Card 10/100 M/bit only
up to 8670/60
жинақтаушы бөлшегі       Н154Д01670001  Дана   1   131972,20
24  Кodak A4 Adjustable
Tray (only 8670) қағаз
беретін құрылғысы        Н154Д01680001  Дана   1    36306,60
25  Кodak 9,5x14 inch
Oversize Tray (only
8670) қағаз беретін
құрылғысы                Н154Д01690001  Дана   1    36598,20
26  Kodak Ektathherm
Color Ribbon
Extralife A4(100 prt)
түрлі-түсті картриджі    Н154Д01700001  Дана   6   292814,40
27  Kodak Ektathherm Print
Paper/100sh/210x
297mm/A4 қағазы          Н154Д01710001  Дана   6   109794,60
28  Kodak Ektathherm Color
Ribbon Oversize
(100 prt) картриджі      Н154Д01700002  Дана  20   976048,00
29  Kodak Ektathherm Print
Paper/100sh/243x

Platinum 5.1 PCI
Retail Kit               Н154Д01590001   шт.     1    35592,10
12  Принтер Kodak Fire
Ware IEEE-1394
PCI Board                Н154Д01600001   шт.     1   142353,80
13  Клавиатура PS/2(AK02)    Н154Д00330003   шт.     1     2435,00
14  Мышь Logitech MBD-69
PS/2 Optical             Н154Д01090003   шт.     1     4068,10
15  Ф/модем ZyXEL Omni
Pro 56k V.90 External    Н154Д00810001   шт.     1    30503,40
16  Звуковая система
Creative DeskTop
Theatre 5.1 DDT3500      Н154Д01610001   шт.     1    65074,80
17  Оперативная система
Microsoft Windows
2000 Professional
Service Pack 2           Н154Д01620001   шт.     1    26843,50
18  Программное
обеспечение Adobe
Photoshop 6.0 R          Н154Д01630001   шт.     1   166747,80
19  Устройство АРС SUA
1000I Smart-UPS 1000     Н154Д01640001   шт.     1    71169,60
20  Монитор Barcol Personal
Calibrator V 21"         H154Д01650001   шт.     1   650733,30
21  Адаптор Kodak Fire
Ware IEEE1394 PC
Clard (PCMCIA) Adapter   Н154Д01600002   шт.     1   130149,60
22  Принтер Kodak
Professional 8670
Printer (без NIC)        H154Д01660001   шт.     1  1124556,00
23  Комплектующая
деталь Kodak Network
Interface Card
10/100 M/bit only
up to 8670/60            Н154Д01670001   шт.     1   131972,20
24  Устройство для
подачи бумаги Кodak
A4 Adjustable Tray
(only 8670)              Н154Д01680001   шт.     1    36306,60
25  Устройство для
подачи бумаги Кodak
9,5x14 inch Oversize
Tray (only 8670)         Н154Д01690001   шт.     1    36598,20
26  Цветной картридж
Kodak Ektathherm
Color Ribbon
Extralife A4(100 prt)    Н154Д01700001   шт.     6   292814,40
27  Бумага Kodak
Ektathherm Print
Paper/100sh/210x
297mm/A4                 Н154Д01710001   шт.     6   109794,60
28  Картридж Kodak
Ektathherm Color
Ribbon Oversize
(100 prt)                Н154Д01700002   шт.    20   976048,00
29  Бумага Kodak
Ektathherm Print
Paper/100sh/243x

358mm/Over size қағазы   H154Д01710001  Дана  20   528706,00
Барлығы                                           5549758,10
------------------------------------------------------------------

358mm/Over size          H154Д01710001   шт.    20   528706,00
Всего                                               5549758,10
--------------------------------------------------------------------