Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университетi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 11 ақпан N 149
Инженерлiк және техникалық мамандықтар бойынша жоғары кәсiптiк және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiм берудi одан әрi жетiлдiру және ерекше мәртебесi бар мемлекеттiк жоғары оқу орнының ғылыми-педагогикалық және зияткерлiк әлеуетiн, материалдық-техникалық базасы мен инновациялық бiлiм беру технологияларын неғұрлым тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университетi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны қайта құру жолымен Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университетi" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Кәсiпорынның жарғысын бекiтудi және оны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия "Казахский национальный технический университет имени К.И.Сатпаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года N 149
В целях дальнейшего совершенствования высшего профессионального и послевузовского профессионального образования по инженерным и техническим специальностям и более эффективного использования научно-педагогического и интеллектуального потенциала, материально-технической базы и инновационных образовательных технологий государственного высшего учебного заведения, имеющего особый статус, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Республиканское государственное казенное предприятие "Казахский национальный технический университет имени К.И.Сатпаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан путем преобразования в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный технический университет имени К.И.Сатпаева" Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить утверждение Устава предприятия и его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан