Өзбекстан Республикасынан Америка Құрама Штаттары мен Германия Федеративтiк Республикасына уран концентратының Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 ақпандағы N 179 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406 Қаулысымен.
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Өзбекстан Республикасынан Америка Құрама Штаттары мен Германия Федеративтiк Республикасына 1992 жылғы 10 сәуiрдегi шартқа сәйкес 1-қосымшаға сай номенклатура мен санда "RWE Nukem" (АҚШ Коннектикут, Стемфорд қаласы) корпорациясы және 2000 жылғы 2 мамырдағы N NMMC-00/27 шартқа және 2002 жылғы 16 желтоқсандағы N 2 қосымша келiсiмге сәйкес 2-қосымшаға сай номенклатура мен санда "Siemens Financial Services GmbH" (Германия, Мюнхен қаласы) кәсiпорыны үшiн Науаи тау-кен металлургиялық комбинаты (Өзбекстан Республикасы, Науаи қаласы) беретiн уран концентратының Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң Атом энергетикасы жөніндегі комитетi заңнамада белгiленген тәртіппен уран концентратының Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 19 ақпандағы
N 179 қаулысына
1-қосымша
1992 жылғы 10 сәуiрдегi шартқа сәйкес "RWE Nukem" (АҚШ Коннектикут, Стемфорд қаласы) корпорациясы үшін Науаи тау-кен металлургиялық комбинаты (Өзбекстан Республикасы, Науаи қаласы) беретiн тауарлардың номенклатурасы, саны
____________________________________________________________________
Р/с|  Тауардың атауы    |СЭҚ TH | Өлшем  |Саны |Бірлігі |  Құны
N |                    | коды  |бірлігі |     | үшін   | АҚШ мың
|                    |       |        |     |бағасы  |долларымен
|                    |       |        |     |АҚШ мың |
|                    |       |        |     |доллары.|
|                    |       |        |     |  мен   |
____________________________________________________________________
1    Уран
концентраты       284410900  тонна   2150   18,7      40205

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан уранового концентрата из Республики Узбекистан в Соединенные Штаты Америки и Федеративную Республику Германия
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года N 179. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года N 179 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "Об экспортном контроле" и  постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан уранового концентрата из Республики Узбекистан в Соединенные Штаты Америки и Федеративную Республику Германия, поставляемого Навоийским горно-металлургическим комбинатом (город Навои, Республика Узбекистан), для корпорации "RWE Nukem" (город Стемфорд, Коннектикут, США) в соответствии с договором от 10 апреля 1992 года по номенклатуре и количеству согласно приложению 1 и предприятия "Siemens Financial Services GmbH" (город Мюнхен, Германия) в соответствии с договором от 2 мая 2000 года N NMMC-00/27, и дополнительному соглашению от 16 декабря 2002 года N 2 по номенклатуре и количеству согласно приложению 2.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Комитету по атомной энергетике Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом уранового концентрата через территорию Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2003 года N 179
Номенклатура, количество товаров, поставляемого
Навоийским горно-металлургическим комбинатом
(город Навои, Республика Узбекистан) для корпорации
"RWE Nukem" (город Стемфорд, Коннектикут, США)
в соответствии с договором от 10 апреля 1992 года
-------------------------------------------------------------------
N  !Наименование!   Код   !  Ед.  ! Кол- !Цена за      !Стоимость
п/п!   товара   !  ТН ВЭД !  изм. ! во   !единицу в    !в тыс.долл.
!            !         !       !      !тыс.долл. США!США
-------------------------------------------------------------------
1   Урановый     284410900   тонн   2150      18,7         40205
концентрат
-------------------------------------------------------------------

Жиыны                                2150             40205
____________________________________________________________________
Тасымалдау темiр жол көлiгiнiң 20 тонналы контейнерлерiмен жүзеге асырылады.
Шекаралық өту пункттерi: Шеңгелдi станциясы (Қазақстан Республикасы) - Озинки станциясы (Ресей Федерациясы).
Жөнелту пункті: Науаи қаласы, Өзбекстан Республикасы.
Баратын пунктi: АҚШ Коннектикут, Стемфорд қаласы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 19 ақпандағы
N 179 қаулысына
2-қосымша
2000 жылғы 2 мамырдағы N NMMC-00/27 шартқа және 2002 жылғы 16 желтоқсандағы N 2 қосымша келiсiмге сәйкес "Siemens Financial Services GmbH" (Германия, Мюнхен қаласы) кәсiпорны үшiн Науаи тау-кен металлургиялық комбинаты (Өзбекстан Республикасы, Науаи қаласы) беретiн тауарлардың номенклатурасы, саны
____________________________________________________________________
Р/с|  Тауардың атауы    |СЭҚ TH | Өлшем  |Саны |Бірлігі |  Құны
N |                    | коды  |бірлігі |     | үшін   | АҚШ мың
|                    |       |        |     |бағасы  |долларымен
|                    |       |        |     |АҚШ мың |
|                    |       |        |     |доллары.|
|                    |       |        |     |  мен   |
____________________________________________________________________
1    Уран
концентраты       284410900  тонна    150   18,7      2805
Жиыны                                 150             2805
____________________________________________________________________
Тасымалдау темiр жол көлiгiнiң 20 тонналы контейнерлерiмен жүзеге асырылады.
Шекаралық өту пункттерi: Шеңгелдi станциясы (Қазақстан Республикасы) - Озинки станциясы (Ресей Федерациясы).
Жөнелту пунктi: Науаи қаласы, Өзбекстан Республикасы.
Баратын пунктi: Мюнхен қаласы, Германия Федеративтiк Республикасы.

Итого                           2150                   40205
-------------------------------------------------------------------
Транспортировка осуществляется железнодорожным транспортом в 20-тонных контейнерах.
Пункты пограничных переходов: станция Шенгельды (Республика Казахстан) - станция Озинки (Российская Федерация).
Пункт отправления: город Навои, Республика Узбекистан.
Пункт назначения: город Стемфорд, Коннектикут, США.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 февраля 2003 года N 179
Номенклатура, количество товаров, поставляемого
Навоийским горно-металлургическим комбинатом
(город Навои, Республика Узбекистан) для предприятия
"Siemens Financial Services GmbH" (город Мюнхен,
Федеративная Республика Германия) в соответствии
с договором от 2 мая 2000 года N NMMC-00/27
и дополнительному соглашению от 16 декабря 2002 года N 2
-------------------------------------------------------------------
N  !Наименование!   Код   !  Ед.  ! Кол- !Цена за      !Стоимость
п/п!   товара   !  ТН ВЭД !  изм. ! во   !единицу в    !в тыс.долл.
!            !         !       !      !тыс.долл. США!США
-------------------------------------------------------------------
1   Урановый     284410900   тонн    150      18,7         2805
концентрат
-------------------------------------------------------------------
Итого                            150                   2805
-------------------------------------------------------------------
Транспортировка осуществляется железнодорожным транспортом в 20-тонных контейнерах.
Пункты пограничных переходов: станция Шенгельды (Республика Казахстан) - станция Озинки (Российская Федерация).
Пункт отправления: город Навои, Республика Узбекистан.
Пункт назначения: город Мюнхен, Федеративная Республика Германия.