Дизельдік отынды әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 27 ақпан N 213
Ел экономикасының мұқтажы үшiн дизельдiк отынның қажеттi қорын жасау мақсатында және "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегі Заңының 20-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Тұрмыстық пешке жағатын отыннан басқа, дизельдiк отынды (ТМД СЭҚ TH коды 2710 00 610-2710 00 690) Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге 2003 жылғы 15 наурыз - 1 маусым кезеңінде тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi белгiленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қауымдастықтың Интеграциялық комитетiн осы қаулының 1-тармағына сәйкес дизельдiк отынның Қазақстан Республикасының аумағынан әкетiлуiне Қазақстан Республикасының тыйым салуды енгiзетiндігі туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О введении временного запрета на вывоз дизельного топлива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 213
В целях создания необходимых запасов дизельного топлива для нужд экономики страны и в соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Запретить в период с 15 марта по 1 июня 2003 года вывоз с территории Республики Казахстан дизельного топлива (код ТН ВЭД СНГ 2710 00 610 - 2710 00 690), кроме печного топлива бытового.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о введении Республикой Казахстан запрета на вывоз с территории Республики Казахстан дизельного топлива в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан