2003 жылға арналған республикалық бюджетте Ақтөбе облысы Шалқар ауданының, Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн көзделген мақсатты трансферттердi бөлу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 ақпандағы N 221 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған 2003 жылға арналған республикалық бюджетте Ақтөбе облысы Шалқар ауданының, Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн көзделген мақсатты трансферттердi бөлудiң ережесi бекітілсiн.
2. Осы қаулы 2003 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2003 жылғы 28 ақпандағы
N 221 қаулысымен
бекітiлген
2003 жылға арналған республикалық бюджетте Ақтөбе облысы
Шалқар ауданының, Қызылорда облысы Арал және Қазалы
аудандарының халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
көрсету үшін көзделген мақсатты трансферттердi бөлу
ережесi
Осы Ереже "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына  сәйкес әзiрлендi және 2003 жылға арналған республикалық бюджетте Ақтөбе облысы Шалқар ауданының, Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн көзделген мақсатты трансферттердi бөлудiң тәртібiн белгілейдi.
1. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi (бұдан әрi - Министрлiк) тиiстi республикалық бюджеттiк бағдарламалардың мiндеттемелерi мен төлемдерi бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарлары негiзiнде республикалық бюджетте жоғарыда аталған аудандардың халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн көзделген мақсатты трансферттердiң сомасын Ақтөбе мен Қызылорда облыстары әкiмдерiнің назарына ай сайын жеткiзiп отырады.
2. Ақтөбе мен Қызылорда облыстарының әкiмдерi:
- жоғарыда аталған аудандардың халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн республикалық бюджетте көзделген мақсатты трансферттердiң бөлiнген ай сайынғы сомалары туралы мәлiметтердi Министрлiктен алғаннан кейiн көрсетiлген қаражатты бөлудiң ай сайынғы кестесiн жасайды және тиiстi аудандардың әкімдерiне жеткiзедi;
- есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 15-күнiне дейiн Министрлiкке мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету үшiн көзделген мақсатты трансферттердi пайдалану туралы ақпаратты Ережеге қосымшаға сәйкес ұсынып отырады.

Об утверждении Правил распределения целевых трансфертов, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год, для оказания государственной адресной социальной помощи населению Шалкарского района Актюбинской области, Аральского и Казалинского районов Кызылординской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 221
В целях реализации Закона  Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила распределения целевых трансфертов, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год, для оказания государственной адресной социальной помощи населению Шалкарского района Актюбинской области, Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2003 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2003 года N 221
Правила
распределения целевых трансфертов,
предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год,
для оказания государственной адресной социальной помощи
населению Шалкарского района Актюбинской области,
Аральского и Казалинского районов Кызылординской области
Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом  Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" и определяют порядок распределения целевых трансфертов, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год, для оказания государственной адресной социальной помощи населению Шалкарского района Актюбинской области, Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.
1. Министерство труда и социальной защиты населения (далее - Министерство) на основании сводных планов финансирования по обязательствам и платежам соответствующих республиканских бюджетных программ доводит до сведения акимов Актюбинской и Кызылординской областей ежемесячно суммы целевых трансфертов, предусмотренных в республиканском бюджете, для оказания адресной социальной помощи населению вышеназванных районов.
2. Акимы Актюбинской и Кызылординской областей:
- после получения от Министерства сведений о выделенных ежемесячных суммах целевых трансфертов, предусмотренных в республиканском бюджете для оказания адресной социальной помощи населению вышеназванных районов, составляют ежемесячный график распределения указанных средств и доводят до акимов соответствующих районов;
- до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представляют в Министерство информацию об использовании целевых трансфертов, предусмотренных для оказания государственной адресной социальной помощи, согласно приложению к Правилам.

3. Ақтөбе мен Қызылорда облыстарының әкімдері "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасының Заңына  сәйкес бөлінетін қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етеді.
Ережеге
қосымша
___________________________________________________________________
Аз қамтылған!   Атаулы   !  Атаулы  !Тағайын. !Төленген атаулы
азаматтардың! әлеуметтік !әлеуметтік!далған   !әлеуметтік көмектің
саны     !   көмек    ! көмектің !атаулы   !сомасы, оның ішінде
(барлығы)  ! алушылардың!  орташа  !әлеумет. !мыналардың қаражаты
!   есепті   !  мөлшері !тік кө.  !есебінен (теңгемен)
!  кезеңдегі !(теңгемен)!тің сома.!-------------------
! саны (адам)!          !сы (тең. !жергілікті!респуб-
!            !          !гемен)   !бюджеттің !ликалық
!            !          !         !          !бюджет.
!            !          !         !          !тің
-------------------------------------------------------------------

3. Акимы Актюбинской и Кызылординской областей обеспечивают целевое использование выделяемых средств в соответствии с Законом  Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи".
Приложение
к Правилам
__________________________________________________________________
Численность ! Численность !Средний   !Сумма    !Сумма выплаченной
малообеспе- ! получателей !размер    !назначен-!адресной социаль-
ченных      ! адресной    !адресной  !ной      !ной помощи, в том
граждан     ! социальной  !социальной!адресной !числе за счет
(всего)     ! помощи за   !помощи    !социаль- !средств (в тенге)
! отчетный    !(в тенге) !ной      !-----------------
! период      !          !помощи   !местного!респуб-
! (человек)   !          !(в тенге)!бюджета !ликан-
!             !          !         !        !ского
!             !          !         !        !бюджета
------------------------------------------------------------------