Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996 және 2002 жылғы 18 қарашадағы N 1220 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 сәуірдегі N 334 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.26. N 1237 қаулысымен.
"Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр қаулыларына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 12 қыркүйектегi N 996  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 330-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi туралы ережеде:
10-тармақтың 15) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"15) инвестицияларды мемлекеттік қолдауды жүзеге асырады.";
2) "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 18 қарашадағы N 1220  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 41, 414-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Инвестициялар жөнiндегi комитет туралы ережеде:
11-тармақтың 3) тармақшасында:
"келiсiм-шарттарға қол қоюға" деген сөздер "келiсiм-шарт жасасуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"өз құзыретi шеңберінде" деген сөздерден кейiн "инвестициялар туралы заңнамаға сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнің құзыретi шегiнде мынадай:
1) инвестициялық салық преференциялар;
2) кедендiк баж салудан босату;
3) мемлекеттiк заттай гранттар түрiнде инвестициялық преференциялар ұсыну туралы шешiм қабылдауға;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 и от 18 ноября 2002 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2003 года N 334. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2004 г. N 1237 (P041237).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.11.2004 № 1237.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 8 января 2003 года "Об инвестициях" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые постановления Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 996 "Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 330):
в Положении о Министерстве индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 15) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"15) осуществляет государственную поддержку инвестиций.";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2002 года N 1220 "Некоторые вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 41, ст. 414):
в Положении о Комитете по инвестициям Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в подпункте 3) пункта 11:
слово "подписывать" заменить словом "заключать";
после слова "контракты" дополнить словами "в соответствии с законодательством об инвестициях";
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) в пределах компетенции Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан принимать решение о предоставлении инвестиционных преференций в виде:
1) инвестиционных налоговых преференций;
2) освобождения от обложения таможенными пошлинами;
3) государственных натурных грантов.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан