Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 мамырдағы N 449 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Жұмабеков                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Оңалсын Исламұлы              министрі;
Әбдиев                      - Қазақстан Республикасы Статистика
Қали Сейілбекұлы              жөніндегі агенттігінің төрағасы;
көрсетілген құрамнан Георгий Владимирович Ким шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2003 года № 449. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691 "О Межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488) следующие изменение и дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Жумабекова Оналсына Исламовича  - Министра юстиции Республики
Казахстан;
Абдиева Кали Сеильбековича      - Председателя Агентства Республики
Казахстан по статистике;
вывести из указанного состава Кима Георгия Владимировича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан