Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 6 маусымдағы N 536 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 367 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 541-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Жұмабеков - Қазақстан Республикасының
Оңалсын Исламұлы Әділет министрі
Мұқашев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Жанат Бәзікенұлы Министрінің Кеңсесі Сыртқы
байланыстар бөлімінің сектор
меңгерушісі, Мемлекеттік комиссияның
хатшысы;
көрсетілген құрамнан Георгий Владимирович Ким, Азамат Айтқалиұлы Нұрсейітов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2003 года N 536. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2017 года № 367
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 541) следующие изменения:
ввести в состав государственной комиссии Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля, утвержденный указанным постановлением:
Жумабекова Оналсына Исламовича - Министра юстиции Республики
Казахстан;
Мукашева Жаната Базикеновича - заведующего сектором Отдела
внешних связей Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан, секретарем
Государственной комиссии;
вывести из указанного состава Кима Георгия Владимировича, Нурсеитова Азамата Айткалиевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан