Қазақстан Республикасы кейбір орталық атқарушы органдарының кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 маусымдағы N 578 қаулысы
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Мыналар тағайындалсын:
Қоршаған ортаны қорғау министрлігі бойынша
Кесікбаев Сұлтанғали   - бірінші вице-министр;
Қабденұлы
Ысқақов Нұрлан         - вице-министр;
Әбділдаұлы
Нұрғалиева Еңлік       - вице-министр.
Нұрғалиқызы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі бойынша
Әбдіқалықова Гүлшара   - вице-министр;
Наушақызы
Әшитов Батыржан        - вице-министр;
Зайырқанұлы
Дүйсенова Тамара       - вице-министр.
Босымбекқызы
Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі бойынша
Исаев Батырхан         - вице-министр;
Арысбекұлы
Коржова Наталья        - вице-министр;
Артемовна
Орынбаев Ербол         - вице-министр.
Тұрмаханұлы
Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі бойынша
Әшімов Нұрғали         - бірінші вице-министр;
Сәдуақасұлы
Қиынов Ләззат          - вице-министр;
Кетебайұлы
Оразбаев Бірлік        - вице-министр;
Есіркепұлы
Жантикин Тимур         - Атом энергетикасы жөніндегі
Мифтахұлы                комитетінің төрағасы;
Рамазанов Мұрат        - Мемлекеттік энергетикалық
Зикенұлы                 қадағалау жөніндегі комитетінің
төрағасы;
Өжкенов Болат          - Геология және жер қойнауын қорғау
Сұлтанұлы                комитетінің төрағасы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы некоторых центральных исполнительных органов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 578
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить:
По Министерству охраны окружающей среды
Кесикбаева Султангали Кабденовича - первым вице-министром;
Искакова Нурлана Абдильдаевича    - вице-министром;
Нургалиеву Енлик Нургалиевну      - вице-министром.
По Министерству труда и социальной защиты населения
Абдыкаликову Гульшару Наушаевну   - вице-министром;
Ашитова Батыржана Заиркановича    - вице-министром;
Дуйсенову Тамару Босымбековну     - вице-министром.
По Министерству экономики и бюджетного планирования
Исаева Батырхана Арысбековича     - вице-министром;
Коржову Наталью Артемовну         - вице-министром;
Орынбаева Ербола Турмахановича    - вице-министром.
По Министерству энергетики и минеральных ресурсов
Ашимова Нургали Садвакасовича     - первым вице-министром;
Киинова Ляззата Кетебаевича       - вице-министром;
Оразбаева Бырлыка Есиркеповича    - вице-министром;
Жантикина Тимура Мифтахулы        - председателем Комитета по
атомной энергетике;
Рамазанова Мурата Зикеновича      - председателем Комитета по
государственному
энергетическому надзору;
Ужкенова Булата Султановича       - председателем Комитета геологии
и охраны недр.
Премьер-Министр
Республики Казахстан