А.Ұ.Мамин, Ә.Қ.Құсайынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 маусымдағы N 599 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Мамин Асқар Ұзақбайұлы - бірінші вице-министр;
Құсайынов Әбілғазы Қалиақпарұлы - Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі комитеттің төрағасы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Мамине А.У., Кусаинове А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2003 года N 599
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан:
Мамина Аскара Узакпаевича - первым вице-министром;
Кусаинова Абельгази Калиакпаровича - председателем Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации.
Премьер-Министр
Республики Казахстан