Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 маусымдағы N 610 қаулысы
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Рябченко               - бірінші вице-министр;
Олег Григорьевич
Аманшаев               - вице-министр;
Ермек Әмірханұлы
Досжан                 - вице-министр;
Ардақ Дүкенбайұлы
Сариева                - Мұрағаттар және құжаттаманы басқару
Рысты Халесқызы          жөніндегі комитетінің төрайымы;
Тілеухан               - Мәдениет комитетінің төрағасы.
Бекболат Қанайұлы
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 610
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан:
Рябченко Олега Григорьевича   - первым вице-министром;
Аманшаева Ермека Амирхановича - вице-министром;
Досжана Ардака Дукенбайулы    - вице-министром;
Сериеву Рысты Халесовну       - председателем Комитета по
управлению архивами и
документацией;
Тлеухана Бекболата Канайулы   - председателем Комитета культуры.
Премьер-Министр
Республики Казахстан