Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымы Бас хатшысының орынбасарын қаржылай қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 шілдедегі N 686 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1103 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1103 Қаулысымен.
"Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының органдары туралы ережелер туралы" және "Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт Ұйымының кеңесі Хатшылығының саны, құрылымы және квоталық лауазымдарды Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымына мүше мемлекеттер арасында бөлу туралы" Ұжымдық қауіпсіздік кеңесінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі шешімдеріне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мәскеу қаласындағы Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы Бас хатшысының орынбасарына 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап тұрғын үй-жайды жалдағаны үшiн айына 1300 (бiр мың үш жүз) АҚШ доллары мөлшерiндегi сома бекiтiлсiн.
Ескерту: 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 4 тамыздағы N 738 қаулысымен (2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Осы қаулының 1-тармағына сәйкес қаражатты жұмсау республикалық бюджетте 002 "Қарулы Күштер қызметiнiң негiзгi түрлерiн қамтамасыз ету" бағдарламасының 106 "Сыртқы саясат мyдделерiн қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне көзделген қаражат есебінен жүргізіледі деп белгіленсін.
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 4 тамыздағы N 738 қаулысымен (2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi).
3. "Т.Ы.Бұзыбаев туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 159 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 11 шілдедегі
N 686 қаулысымен
бекітілген
Мәскеу қаласында Ұжымдық қауіпсіздік туралы
шарт ұйымының Бас хатшысы орынбасарының қызметін
қамтамасыз етуге байланысты шығыстар сметасы
__________________________________________________________________
Шығыстар атауы                 2003 жыл
_______________________________________________
Сомасы       |  бірінші    |   екінші
(айына       |  жарты      |   жарты
АҚШ долл.)   |  жылдық     |   жылдық
__________________________________________________________________
Ақшалай қамту         1400,0          8400,0            -

О финансовом обеспечении заместителя Генерального секретаря Организации Договора о коллективной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2003 года N 686. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года N 1103.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.11.2008 N 1103 (вводится в действие с 01.01.2008).
В соответствии с решениями Совета коллективной безопасности от 28 апреля 2003 года "О Положениях об органах Организации Договора о коллективной безопасности" и "О численности, структуре и распределении квотных должностей Секретариата Совета Организации Договора о коллективной безопасности между государствами-членами Организации Договора о коллективной безопасности" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить с 1 января 2006 года сумму в размере 1300 (одна тысяча триста) долларов США в месяц за наем жилого помещения заместителю Генерального секретаря Организации Договора о коллективной безопасности в городе Москве. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правительства РК от 4 августа 2006 года N 738 (вводится в действие с 1 января 2006 года).
2. Установить, что расходование средств в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления будет производиться за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству обороны Республики Казахстан по подпрограмме 106 "Обеспечение внешнеполитических интересов" программы 002 "Обеспечение основных видов деятельности Вооруженных Сил". <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения постановлением Правительства РК от 4 августа 2006 года N 738 (вводится в действие с 1 января 2006 года).
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 159 "О Бузубаеве Т.И.".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 2003 года N 686
Смета расходов, связанных с обеспечением
деятельности заместителя Генерального секретаря
организации Договора о коллективной безопасности
в городе Москве
____________________________________________________________________
Наименование   |               2003 год
расходов     |--------------------------------------------------
|    Сумма      |  первое         | второе
|(долл. США в   |  полугодие      | полугодие
|    месяц)     |                 |
--------------------------------------------------------------------
Денежное
содержание         1400,0           8400,0              -

Тұрғын үйді ұстау     1000,0          6000,0          6000,0
Медициналық
шығыстар              100,0           600,0             -
Автокөлікке
қызмет көрсету
шығыстары             700,0           4200,0            -
Жиыны:                3200,0                   25200,0
__________________________________________________________________
Барлық шығыс - 25200,0 АҚШ доллары

Наем жилья         1000,0           6000,0          6000,0
Медицинские
расходы             100,0            600,0              -
Расходы на
обслуживание
автотранспорта      700,0           4200,0              -
-------------------------------------------------------------------
Итого:             3200,0                      25200,0
-------------------------------------------------------------------
Всего расходов - 25200,0 долларов США