"Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 шілдедегі N 721 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгiленген тәртiппен "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесiнiң мынадай құрамда сайлануын қамтамасыз етсiн:
Исекешов Әсет Өрентайұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі, төраға
Әмірин Ғұсман Кәрімұлы - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы
Азамат Рысқұлұлы Ойнаров - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi
Әбдiмомынов Азамат Құрманбекұлы - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Әйтекенов Қайрат Медібайұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрi
ЕСКЕРТУ. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Yкiметiнiң 2004.07.26.  N 791 , 2004.08.03.  N 827 , 2004.12.24.  N 1358 , 2005.02.02.  N 85 , 2005.03.19.  N 250 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерного общества "Национальный инновационный фонд"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2003 года N 721. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2003 года N 721 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N  873 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Совета директоров акционерного общества "Национальный инновационный фонд" в следующем составе:
Исекешев Асет Орентаевич - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан, председатель;
Абдымомунов Азамат Курманбекович - вице-министр образования и науки Республики Казахстан;
Айтекенов Кайрат Медыбаевич - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Ойнаров Азамат Рыскулович - вице-министр финансов Республики Казахстан;
Амрин Госман Каримович - председатель правления акционерного общества "Национальный инновационный фонд".  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правительства РК от 26 июля 2004 года  N 791  ; от 3 августа 2004 г.  N 827   ; от 24 декабря 2004 г.  N 1358  ; от 2 февраля 2005 г.  N 85  ; от 19 марта 2005 г.  N 250  .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан