Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 726 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 16/2003-э келiсiм-шарт бойынша қосымшаға сәйкес номенклатурада және санда "Узавтодор" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы бұрғыжарылыс жұмысының арнайы басқармасы үшiн (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы) "Искра" Новосибирск механикалық зауыты" федералдық мемлекеттік бiртұтас кәсiпорны (Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы) беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi және Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жарылғыш материалдар транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 22 шілдедегі
N 726 қаулысына
қосымша
2003 жылғы 17 қаңтардағы N 16/2003-Э келiсiм-шарт
бойынша "Узавтодор" мемлекеттiк акционерлiк
компаниясы бұрғыжарылыс жұмысының арнайы басқармасы
үшiн (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы)
"Искра" Новосибирск механикалық зауыты" (Новосибирск
қаласы, Ресей Федерациясы) федералдық мемлекеттiк
біртұтас кәсiпорны беретiн тауарлардың
номенклатурасы мен саны
___________________________________________________________________
Р/с|   Тауардың  |  СЭҚ ТН  | Өлшем | Саны  |Өлшем бiр. |  Құны
N |    атауы    |   коды   |бiрлігі|       | лігінің   |   АҚШ
|             |          |       |       |  бағасы   |долларымен
|             |          |       |       |    АҚШ    |
|             |          |       |       | долларымен|
___________________________________________________________________
1   ДШН-8         360300100    мың   800, 0     140,0    112000,0
тұтандырғыш                метр
бау,
ИВШП
773979.013ТУ
2   ЭД-3Н ДИШВ    360300900    мың   49,896      500,0   24948,0
773.951.300ТУ              дана
электртұтан.
дырғыштар
3   Жиыны                                                136948,0
___________________________________________________________________
Жөнелту пунктi: Пашино стансасы (Ресей Федерациясы).
Белгiленген пунктi: Бұхара-1 стансасы (Өзбекстан Республикасы). Шекаралық өту пункттерi: Локоть стансасы (Ресей Федерациясы) - Шеңгелдi стансасы (Қазақстан Республикасы).

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года N 726
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых Федеральным государственным унитарным предприятием "Новосибирский механический завод "Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация) для специального управления буровзрывных работ государственной акционерной компании "Узавтодор" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту от 17 января 2003 года N 16/2003-Э по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июля 2003 года N 726
Номенклатура и количество товаров,
поставляемых федеральным государственным унитарным
предприятием "Новосибирский механический завод "Искра"
(город Новосибирск, Российская Федерация)
для специального управления буровзрывных работ
государственной акционерной компании "Узавтодор"
(город Ташкент, Республика Узбекистан)
по контракту от 17 января 2003 года N 16/2003-Э
____________________________________________________________________
N | Наименование   | Код     | Ед.  |Кол-во|Цена за   | Стоимость
п/п| товара         | ТН ВЭД  | изм. |      |единицу   | в долларах
|                |         |      |      |в долларах| США
|                |         |      |      |США       |
--------------------------------------------------------------------
1  Детонирующий
шнур ДШН-8,
ИВШП 773979.               тыс
013ТУ            360300100 метров  800,0    140,0     112000,0
2  Электро-
детонаторы ЭД-ЗН
ДИШВ                       тыс.
773.951.300ТУ    360300900 штук   49,896    500,0     24948,0
--------------------------------------------------------------------
Итого                                                 136948,0
--------------------------------------------------------------------
Пункт отправления: станция Пашино (Российская Федерация).
Пункт назначения: станция Бухара-1 (Республика Узбекистан).
Пункты пограничных переходов: станция Локоть (Российская Федерация) - станция Шенгельды (Республика Казахстан).