Тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелерi жөнiнде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 шілдедегі N 750 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі N 381 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.23  N 381 Қаулысымен.
Тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелерi жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Мыңбаев               - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы     Премьер-Министрінің орынбасары,
төраға
Мәмин                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Ұзақбайұлы        және сауда бiрiншi вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Жандосов              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ораз Әлиұлы             монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы (келiсiм
бойынша)
Тшанов                - Қазақстан Республикасының
Амалбек Қозыбақұлы      Парламентi Мәжiлiсінің депутаты
(келiсiм бойынша)
Оразалинов            - Қазақстан Республикасының
Шаймерден Әбiлмәжiнұлы  Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Әмрин                 - Қазақстан Республикасының
Асқар Кемеңгерұлы       Қаржы вице-министрi
Баймағанбетов         - Қазақстан Республикасының
Серiк Hұртайұлы         Әдiлет вице-министрi
Дүйсенова             - Қазақстан Республикасының
Тамара Қасымқызы        Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау вице-министрi
Коржова               - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна       Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi
Қадамбаев             - Қазақстан Республикасының
Тоқтарбай Қадамбайұлы   Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
Чирков                - Қазақстан Республикасы
Владимир Николаевич     Индустрия және сауда министрлiгiнiң
Құрылыс iстерi жөніндегі комитетi
төрағасының орынбасары
2. Комиссия Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен 2003 жылғы 31 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Yкiметiне тұрғын үй-коммуналдық сала мәселелерi жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
3. Комиссияның жұмыс органының функциясы осы қаулыға қосымшаға сәйкес Комиссияның аппаратына жүктелсiн.
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Комиссия аппаратының жұмысы үшiн қажеттi жағдайлар жасасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 25 шілдедегі
N 750 қаулысына
қосымша
Комиссия аппаратының құрамы
Чирков                Индустрия және сауда министрлiгiнiң
Владимир Николаевич   Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетi
төрағасының орынбасары, жетекшi
Оразалиева            Қаржы министрлiгiнiң Заң қызметi
Зәбира Жандарқызы     директорының орынбасары
Тоқсейiтова           Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
Гүлнәр Мүслiмқызы     министрлiгiнiң Әлеуметтiк қамтамасыз
ету және бюджеттiк бағдарламаларды
қаржыландыру департаментi директорының
орынбасары
Жолдыбаева            Табиғи монополияларды реттеу және
Ғалия Тағыбердiқызы   бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiктiң Құқықтық қамтамасыз ету
және тұтынушылар құқығын қорғау
департаментi директорының орынбасары
Матаев                Премьер-Министрдiң Кеңсесi Өндiрiстiк
Қазбек Тiлеубекұлы    сала және инфрақұрылым бөлiмiнiң
консультанты
Жамаубаев             Ұлттық Банктiң Зерттеулер және
Ерлан Кенжебекұлы     статистика департаментi экономикалық
зерттеулер басқармасының бастығы
Байгенжина            Экономика және бюджеттiк жоспарлау
Әлия Құрманқызы       министрлiгi Салалық органдар шығыстарын
жоспарлау департаментiнiң өнеркәсiп,
құрылыс, көлiк және коммуникациялар
басқармасы бастығының орынбасары
Қабылдин              Астана қаласы әкiмiнiң аппараты
Ерiкболат             энергетикалық кешен және тұрғын
Амангелдiұлы          үй шаруашылығы бөлiмiнiң меңгерушiсi
Рақышева              Әдiлет министрлiгiнiң Заң жобалау
Әлия Ғалымжанқызы     қызметiн үйлестiру, заңнаманы
жүйелендiру департаментi заң жобаларын
сараптау және әзiрлеу бөлiмiнiң бастығы
Райысов               Экономика және бюджеттiк жоспарлау
Данар Дулатұлы        министрлiгi Аймақтық саясат және
бюджетаралық қатынастар департаментiнiң
бюджетаралық қатынастар басқармасы
жергiлiктi қаржы органдарымен
әдiстемелiк жұмыс бөлiмiнiң бастығы
Имашева               Статистика жөнiндегi агенттiктiң
Сағадат Оңғарбайқызы  Мемлекеттiк органдарды ақпаратпен
қамтамасыз ету бөлiмiнiң бастығы

О создании комиссии по вопросам жилищно-коммунальной сферы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2003 года N 750. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года N 381.
Сноска. Постановление Правительства РК от 25 июля 2003 года N 750 утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2008  N 381 .
В целях выработки предложений по вопросам жилищно-коммунальной сферы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать комиссию в следующем составе:
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич    -  Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Мамин Аскар Узакбаевич         -  первый вице-министр индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Жандосов Ораз Алиевич          -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции (по согласованию)
Тшанов Амалбек Козыбакулы      -  депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Уразалинов                     -  депутат Мажилиса Парламента
Шаймерден Абильмажинович          Республики Казахстан
(по согласованию)
Амрин Аскар Кеменгерович       -  вице-министр финансов Республики
Казахстан
Баймаганбетов Серик Нуртаевич  -  вице-министр юстиции Республики
Казахстан
Дуйсенова Тамара Касымовна     -  вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Коржова Наталья Артемовна      -  вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Кадамбаев Токтарбай Кадамбаевич-  заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по государственным закупкам
Чирков Владимир Николаевич     -  заместитель председателя Комитета
по делам строительства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
2. Комиссии в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в срок до 31 декабря 2003 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам жилищно-коммунальной сферы.
3. Возложить функцию рабочего органа Комиссии на аппарат Комиссии согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан создать необходимые условия для работы аппарата Комиссии.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 июля 2003 года N 750
Состав аппарата Комиссии
Чирков Владимир Николаевич    - заместитель председателя комитета
по делам строительства Министерства
индустрии и торговли, руководитель
Оразалиева Забира Жандаровна  - заместитель директора юридической
службы Министерства финансов
Токсеитова Гульнар Муслимовна - заместитель директора департамента
социального обеспечения и
финансирования бюджетных программ
Министерства труда и социальной
защиты
Джолдыбаева                   - заместитель директора департамента
Галия Тагибердиевна             правового обеспечения и защиты прав
потребителей Агентства по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Матаев Казбек Тлеубекович     - консультант Отдела производственной
сферы и инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра
Жамаубаев Ерлан Кенжебекович  - начальник управления экономических
исследований департамента
исследований и статистики
Национального Банка
Байгенжина Алия Курмановна    - заместитель начальника управления
промышленности, строительства,
транспорта и коммуникаций
департамента планирования расходов
отраслевых органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Кабельдин                     - заведующий отделом энергетического
Ерикбулат Амангельдинович       комплекса и жилищного хозяйства
аппарата акима г. Астаны
Ракишева Алия Галымжановна    - начальник отдела экспертизы и
подготовки законопроектов
департамента координации
законопроектной деятельности,
систематизации законодательства
Министерства юстиции
Раисов Данар Дулатович        - начальник отдела методической
работы с местными финансовыми
органами управления межбюджетных
отношений департамента региональной
политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования
Имашева Сагадат Онгырбаевна   - начальник отдела обеспечения
информации государственных органов
Агентства по статистике