Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1946 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 тамыздағы N 876 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.20 № 429 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1946 қаулысына (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 57, 551-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Павлов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич         Министрінің бірінші орынбасары, төраға
Құлекеев                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Жақсыбек Әбдірахметұлы      ғылым министрі, төрағаның орынбасары
Исекешев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы             және сауда вице-министрі
Ойнаров                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы            вице-министрі
Асанов                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Жақып Қажманұлы             вице-министрі
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын: Мұхамеджанов Бауыржан Әлімұлы, Беркімбаева Шәмша Көпбайқызы, Құсайынов Әбілғазы Қалиақпарұлы, Тоқсейітов Рақымберген Құрманғалиұлы, Шамсутдинов Ринат Шарафутдинович.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года № 1946
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2003 года № 876. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2011 № 429.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1946 "Об образовании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 57, ст. 551) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан:
Павлова                   - Первого заместителя Премьер-Министра
Александра Сергеевича       Республики Казахстан, председателем
Кулекеева                 - Министра образования и науки
Жаксыбека Абдрахметовича    Республики Казахстан, заместителем
председателя
Исекешева                 - вице-министра индустрии и торговли
Асета Орентаевича           Республики Казахстан
Ойнарова                  - вице-министра финансов Республики
Азамата Рыскуловича         Казахстан
Асанова                   - вице-министра юстиции Республики
Жакипа Кажмановича          Казахстан
вывести из указанного состава:
Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Беркимбаеву Шамшу Копбаевну, Кусаинова Абельгази Калиакпаровича, Токсеитова Ракимбергена Курмангалиевича, Шамсутдинова Рината Шарафутдиновича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан