Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1961 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 27 тамыздағы N 880 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазпочта" ашық акционерлiк қоғамының Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепілдiгiмен мемлекеттiк емес сыртқы заем тартуы туралы" 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1961 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
1-тармақтың екiншi абзацындағы "2002" деген сандар "2003" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1961
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2003 года N 880
Правительства Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1961 "О привлечении открытым акционерным обществом "Казпочта" негосударственного внешнего займа под государственную гарантию Республики Казахстан" следующее изменение:
в абзаце втором пункта 1 цифры "2002" заменить цифрами "2003".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан