"Маркетингтiк-талдау зерттеулер орталығы" акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 981 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен "Маркетингтiк-талдау зерттеулер орталығы" акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi мынадай құрамда сайлануын қамтамасыз етсiн:
Әйтекенов Қайрат Медiбайұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрi
Тоқаев Ақбар Қуанышбайұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Жиынтық талдау бөлiмiнiң меңгерушiсi
Исекешев Әсет Өрентайұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi
Ойнаров Азамат Рысқұлұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi
Құсайынов Нұрлан Жетпiсұлы - "Маркетингтiк-талдау зерттеулер орталығы" акционерлiк қоғамы басқармасының төрағасы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Yкiметiнiң 2004.07.26.  N 791 , 2005.03.19.  N 250 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерного общества "Центр маркетингово- аналитических исследований"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 981. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 981 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N  873 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Совета директоров акционерного общества "Центр маркетингово-аналитических исследований" в следующем составе:
Айтекенов Кайрат Медыбаевич - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Тукаев Акбар Куанышбаевич - заведующий Сводным аналитическим отделом Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
Исекешев Асет Орентаевич - вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан;
Ойнаров Азамат Рыскулович - вице-министр финансов Республики Казахстан;
Кусаинов Нурлан Жетписович - председатель правления акционерного общества "Центр маркетингово-аналитических исследований.  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлениями Правительства РК от 26 июля 2004 года  N 791  ; от 19 марта 2005 г.  N 250  .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан