Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Республикалық клиникалық аурухана" республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 989 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң "Республикалық клиникалық аурухана" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгінiң "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсіпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Кәсiпорынның әдiлет органдарында мемлекеттiк қайта тiркелуін қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переименовании Республиканского государственного предприятия "Республиканская клиническая больница" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года N 989
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканская клиническая больница" Министерства здравоохранения Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный медицинский центр" Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию Предприятия в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан