Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 30 қарашадағы N 906 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 қазандағы N 1085 қаулысы
Сауда-экономикалық қатынастар мен мәдени байланыстарды одан әрi дамыту және басқа мемлекеттерден жүк-жолаушы тасқынын ұлғайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасындағы өткiзу пункттерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 30 қазандағы N 906 қаулысына  мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
3-тармақ мынадай мазмұндағы бесiншi абзацпен толықтырылсын:
"Маңғыстау облысы Баутино кентiндегi "Баутино" теңiз порты".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі белгiленген тәртiппен мүдделi шетел мемлекеттерi өкiлдiктерiнiң назарына халықаралық теңiз тасымалдары үшiн өткiзу пунктi ашылғаны туралы ақпаратты жеткiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 года N 906
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2003 года N 1085
В целях дальнейшего развития торгово-экономических отношений и культурных связей и увеличения грузопассажирского потока из других государств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 года N 906 "О пунктах пропуска в Республике Казахстан" следующее дополнение:
пункт 3 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"морской порт "Баутино" в п. Баутино Мангистауской области".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном порядке довести до сведения представительств заинтересованных иностранных государств информацию об открытии пункта пропуска для морских международных перевозок.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан