Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 11 қыркүйектегi N 1376 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 қарашадағы N 1175 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 904 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 904 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң заң жобалау қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 11 қыркүйектегi N 1376 қаулысына (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 40, 455-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
I-тармақта:
Заң жобалау қызметi мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Қошанов Ерлан Жақанұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар вице-министрi;
Курбатов Владимир Николаевич - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрi;
Лукин Андрей Иванович - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi;
Тасболатов Абай Бөлекбайұлы - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң орынбасары;
мынадай:
"Рябченко Олег Григорьевич - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм бiрiншi вице-министрi;"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Рябченко Олег Григорьевич - Қазақстан Республикасының Ақпарат бiрiншi вице-министрi;";
көрсетiлген құрамнан:
Әмрин Ғұсман Кәрiмұлы, Андрющенко Александр Иванович, Лавриненко Юрий Иванович, Мерзадинов Eрғали Серiкбайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года N 1376
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2003 года N 1175. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 904.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 904.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года N 1376 "О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан" (САПП республики Казахстан, 2000 г., N 40, ст. 455) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности:
Кошанова Ерлана Жакановича - вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Курбатова Владимира Николаевича - вице-министра внутренних дел Республики Казахстан;
Лукина Андрея Ивановича - вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан;
Тасбулатова Абая Болюкпаевича - заместителя Министра обороны Республики Казахстан;
строку:
"Рябченко Олег Григорьевич - первый вице-министр культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан;"
изложить в следующей редакции:
"Рябченко Олег Григорьевич - первый вице-министр информации Республики Казахстан;";
вывести из указанного состава:
Амрина Госмана Каримовича, Андрющенко Александра Ивановича, Лавриненко Юрия Ивановича, Мерзадинова Ергали Серикбаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан