Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 қарашадағы N 1188 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерiнiң құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 1-қосымшасында:
10-тармақта "Андрющенко Александр Иванович - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда бiрiншi вице-министрi" деген жол мынадай мазмұндағы "Мамин Асқар Ұзақпайұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда бiрiншi вице-министрi" деген жолмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2003 года N 1188. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
(САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 10 строку "Андрющенко Александр Иванович - первый вице-министр индустрии и торговли Республики казахстан" заменить строкой следующего содержания "Мамин Аскар Узакпаевич - первый вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан