Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1996 жылғы 4 желтоқсандағы N 1480 және 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1204 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.18 N 246 қаулысымен.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996 года N 1480 и от 3 февраля 2000 года N 158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1204
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 18 марта 2005 года N 246 ).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан