Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1217 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамы директорларының кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Андрющенко Александр Иванович" Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда бiрiншi вице-министрi, төраға" деген жол мынадай мазмұндағы: "Мисников Владимир Андреевич" - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi комитетiнiң төрағасы, төраға" деген жолмен ауыстырылсын;
"Дунаев Арман Ғалиасқарұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi" деген жол мынадай мазмұндағы: "Исаев Батырхан Арысбекұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi" деген жолмен ауыстырылсын;
"Әбсәтiров Кеңес Ғарапұлы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi комитетiнiң төрағасы" деген жол мынадай мазмұндағы: "Өзбеков Ғани Нұрмаханбетұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi" деген жолмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1217. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1217 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N  873 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175 "О Совете директоров закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строку "Андрющенко Александр Иванович - первый вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан, председатель" заменить строкой следующего содержания: "Мисников Владимир Андреевич - председатель Комитета по поддержке малого бизнеса Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, председатель";
строку "Дунаев Арман Галиаскарович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания: "Исаев Батырхан Арысбекович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
строку "Абсатиров Кенес Гарапович - председатель Комитета по поддержке малого бизнеса Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить строкой следующего содержания: "Узбеков Гани Нурмаханбетович - вице-министр финансов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан