Орман қорының жекелеген жер учаскілерін басқа санаттағы жерлерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 1230 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қызылорда орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесінің ауданы 1,76 га жер учаскесі (орман алқаптары) орман қоры жерлерінің санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылық мақсаттағы емес жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Қызылорда облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесінің "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Автомобиль  жолдары және инфрақұрылым кешені құрылысы комитетінің Қызылорда облыстық автомобиль жолдары және инфрақұрылым кешені құрылысы  басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Сырдария өзені арқылы өтетін көпірдің құрылысына тұрақты жер пайдалануға берілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли других категорий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года N 1230
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести земельный участок площадью 1,76 га (лесные угодья) Кызылординского государственного учреждения по охране лесов и животного мира из категории земель лесного фонда в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения.
2. Акиму Кызылординской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление государственному учреждению "Кызылординское областное управление автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" под строительство моста через реку Сырдарья в постоянное землепользование земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан