Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 қыркүйектегі N 1207 қаулысына енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 1266 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ның індетіне қарсы іс-әрекет жөніндегі 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 қыркүйектегі N 1207 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 32, 424-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ның індетіне қарсы іс-әрекет жөніндегі 2001-2005 жылдарға арналған бағдарлама:
"Паспорт" деген 1-бөлімде:
"Қаржыландырудың көздері мен көлемі" деген жолда:
бірінші абзацта:
"30,615" деген сандар "32,84" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 жылға - 8,405" деген сөздер "2004 жылға - 10,63" деген сөздермен ауыстырылсын;
"3,5" деген сандар "5,725" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
екінші абзацтың кестесінде:
"Республикалық бюджет" деген жолда:
"2004 жыл" деген бағандағы "8,405" деген сандар "10,63" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген бағандағы "30,615" деген сандар "32,84" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі негізгі іс-шаралардың жоспары" деген 8-бөлімнің кестесінде:
"ЖҚТБ/АҚТҚ профилактикасы жөніндегі ақпараттық-білім беру жұмысы" деген 8.2-тарауда:
реттік нөмірі 8.2.4-жолда:
"Республикалық бюджет" деген бағанда:
"2004 жылға - 4,0" деген сөздер "2004 жылға - 6,225" деген сөздермен ауыстырылсын;
"барлығы - 15,5" деген сөздер "барлығы - 17,725" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 1266
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207 "Об утверждении Программы по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 424) следующие изменения:
в Программе по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1 "Паспорт":
в строке "Источники и объемы финансирования":
в абзаце первом:
цифры "30,615" заменить цифрами "32,84";
слова "на 2004 год - 8,405" заменить словами "на 2004 год - 10,63";
цифры "3,5" заменить цифрами "5,725";
в разделе 6 "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
в таблице абзаца второго:
в строке "Республиканский бюджет":
в графе "2004 год" цифры "8,405" заменить цифрами "10,63";
в графе "Всего" цифры "30,615" заменить цифрами "32,84";
в таблице раздела 8 "План основных мероприятий по реализации программы":
в главе 8.2 "Информационно-образовательная работа по профилактике ВИЧ/СПИД":
в строке, порядковый номер 8.2.4:
в графе "Республиканский бюджет":
слова "2004 г. - 4,0" заменить словами "2004 год - 6,225";
слова "всего - 15,5" заменить словами "всего - 17,725".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан