2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президентi Әкiмшiлiгiнiң ;
4, 5-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Парламентi Шаруашылық басқармасының ;
6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Премьер-Министрi Кеңсесiнiң ;
9-қосымшаға сәйкес  Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық орталықтың ;
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 -қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Iшкi iстер министрлiгiнiң ;
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 (өте құпия), 41-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Сыртқы iстер министрлiгiнiң ;
42, 43, 44, 45, 46, 47 (құпия), 48, 49, 50, 51, 52, 53-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қорғаныс министрлiгiнiң ;
54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 7l, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң ;
103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң;
122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң;
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152-1, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161-1, 162, 163-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қаржы министрлiгiнiң;
164, 165, 166, 167, 168 (құпия), 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң;
178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Әдiлет министрлiгiнiң ;
190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң;
220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Денсаулық сақтау министрлiгiнiң;

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "Об бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1,2,3;
Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан согласно приложениям 4, 5;
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 6, 7, 8;
Национального центра по правам человека согласно приложению 9;
Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложениям 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложениям 33, 34, 35, 36, 37,38, 39, 40 (совершенно секретно), 41;
Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложениям 42, 43, 44, 45, 46, 47 (секретно), 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложениям 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложениям 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121;
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложениям 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140;
Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложениям 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152-1, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161-1, 162, 163;
Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан согласно приложениям 164, 165, 166, 167, 168 (секретно), 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177;
Министерства юстиции Республики Казахстан согласно приложениям 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189;
Министерства образования и науки Республики Казахстан согласно приложениям 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213,214, 215, 216, 217, 218, 219;
Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложениям 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241,242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250;

251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 268-1, 269, 270, 271, 272, 273-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң;
274, 274-1, 275, 276, 277, 278, 279 (құпия), 280, 281, 282, 283, 284, 285 286, 287, 288, 289, 290, 290-1, 290-2, 291, 291-1, 291-2, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Индустрия және сауда министрлiгiнiң;
300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң;
309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 322-1, 323-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мәдениет министрлiгiнiң ;
324, 325, 326, 327, 328, 329, 330-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ақпарат министрлiгiнiң ;
331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң;
340, 341-қосымшаларға сәйкес  Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң ;
342 (құпия), 343 (құпия)-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң ;
344, 345, 346, 347, 348-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Жоғарғы Сотының ;
349, 350, 351, 352-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Бас прокуратурасының ;
353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгiнiң ;
369, 370, 371-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Көшi-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнiң;
372, 373, 374, 375-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң ;
376, 377, 378, 379-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгiнiң;
380, 381-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгiнiң;
382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң;
392, 393, 394, 395, 396, 397-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң;
398, 399, 400-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгiнiң;
401, 402, 403, 404, 405-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Қаржы полициясы агенттiгiнiң;
406, 407, 408, 409-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Кедендiк бақылау агенттiгiнiң;
410, 411-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң;
412-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы  Конституциялық Кеңесiнiң ;

Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан согласно приложениям 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 268-1, 269, 270, 271, 272, 273;
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан согласно приложениям 274, 274-1, 275, 276, 277, 278, 279 (секретно), 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 290-1, 290-2, 291, 291-1, 291-2, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299;
Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложениям 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306,307, 308;
Министерства культуры Республики Казахстан согласно приложениям 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317,318, 319, 320, 321, 322, 322-1, 323;
Министерства информации Республики Казахстан согласно приложениям 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330;
Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям согласно приложениям 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337,338, 339;
Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета согласно приложениям 340, 341;
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложениям 342 (секретно), 343 (секретно);
Верховного Суда Республики Казахстан согласно приложениям 344, 345, 346, 347, 348;
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан согласно приложениям 349, 350, 351, 352;
Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно приложениям 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368;
Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии согласно приложениям 369, 370, 371;
Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложениям 372, 373, 374, 375;
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы согласно приложениям 376, 377, 378, 379;
Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам согласно приложениям 380, 381;
Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту согласно приложениям 382, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391;
Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами согласно приложениям 392, 393, 394, 395, 396, 397;
Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам согласно приложениям 398, 399, 400;
Агентства финансовой полиции Республики Казахстан согласно приложениям 401, 402, 403,404, 405;
Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложениям 406, 407, 408, 409;
Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции согласно приложениям 410, 411;
Конституционного Совета Республики Казахстан согласно приложению 412;

413, 414, 415-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Республикалық ұланының ;
416, 417-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президентi Күзет қызметiнiң ;
418, 419-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы  Орталық сайлау комиссиясының;
420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының  Президентi Iс басқармасының 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к   қаулысымен .
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 413, 414, 415;
Службы охраны Президента Республики Казахстан согласно приложениям 416, 417;
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан согласно приложениям 418, 419;
Управления делами Президента Республики Казахстан согласно приложениям 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428. <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан