Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 23 қарашадағы N 1749 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1342 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы аумағында уақыт есептеу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 23 қарашадағы N 1749 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 49-50, 575-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта "уақыт есептеу" деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының уақыт пен жиілік мемлекеттік алғашқы эталоны ұдайы жүргізетін, сақтайтын әрі беретін" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1749
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1342
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1749 "О порядке исчисления времени на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 49-50, ст. 575) следующее дополнение:
в пункте 1 после слова "времени" дополнить словами ", воспроизводимого, хранимого и передаваемого Государственным первичным эталоном времени и частоты Республики Казахстан,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан