Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 1369 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мемлекеттік мекемелерi - аумақтық органдары Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы Әдiлет департаменттерi болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) <*>
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1195 қаулысымен.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1120; 27.12.2023 № 1195 қаулыларымен.
3. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1369 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң
мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарының
тiзбесi
_________________________________________________________________
Қайта аталатын Қайта аталған Орналасқан жерi
_________________________________________________________________
1. Ақмола облысының 1. Ақмола облысының Көкшетау қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департаментi
2. Ақтөбе облысының 2. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департаментi
3. Алматы облысының 3. Алматы облысының Талдықорған қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департаментi
4. Атырау облысының 4. Атырау облысының Атырау қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департаментi
5. Шығыс Қазақстан 5. Шығыс Қазақстан Өскемен қаласы
облысының Әділет облысының Әділет
басқармасы департаментi
6. Жамбыл облысының 6. Жамбыл облысының Тараз қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департаментi
7. Батыс Қазақстан 7. Батыс Қазақстан Орал қаласы
облысының Әдiлет облысының Әдiлет
басқармасы департаментi
8. Қарағанды облысының 8. Қарағанды облысының Қарағанды қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департаменті
9. Қызылорда облысының 9. Қызылорда облысының Қызылорда қаласы
Әдiлет басқармасы Әділет департаментi
10. Қостанай облысының 10. Қостанай облысының Қостанай қаласы Әдiлет басқармасы Әдiлет департаментi
11. Маңғыстау облысының 11. Маңғыстау облысының Ақтау қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департамерті

О переименовании государственных учреждений - территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 1369.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Министерства юстиции Республики Казахстан в департаменты юстиции в областях, городах Астане и Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан, согласно приложению.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120)
2) Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1195.
Сноска пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120); от 27.12.2023 № 1195.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2003 года N 1369
Перечень государственных учреждений -
территориальных органов
Министерства юстиции Республики Казахстан
____________________________________________________________________
Переименуемое ! Переименованное ! Место расположения
--------------------------------------------------------------------
1. Управление юстиции 1. Департамент юстиции г. Кокшетау
Акмолинской области Акмолинской области
2. Управление юстиции 2. Департамент юстиции г. Актобе
Актюбинской области Актюбинской области
3. Управление юстиции 3. Департамент юстиции г. Талдыкорган
Алматинской области Алматинской области
4. Управление юстиции 4. Департамент юстиции г. Атырау
Атырауской области Атырауской области
5. Управление юстиции 5. Департамент юстиции г. Усть-
Восточно- Восточно- Каменогорск
Казахстанской Казахстанской области
области
6. Управление юстиции 6. Департамент юстиции г. Тараз
Жамбылской области Жамбылской области
7. Управление юстиции 7. Департамент юстиции г. Уральск
Западно- Западно-Казахстанской
Казахстанской области
области
8. Управление юстиции 8. Департамент юстиции г. Караганда
Карагандинской Карагандинской области
области
9. Управление юстиции 9. Департамент юстиции г. Кызылорда
Кызылординской Кызылординской области
области
10. Управление юстиции 10. Департамент юстиции г. Костанай
Костанайской Костанайской области
области
11. Управление юстиции 11. Департамент юстиции г. Актау
Мангистауской Мангистауской области
области

12. Павлодар облысының 12. Павлодар облысының Павлодар қаласы
Әдiлет басқармасы Әділет департаменті
13. Солтүстiк Қазақстан 13. Солтүстiк Қазақстан Петропавл қаласы
облысының Әдiлет облысының Әділет
басқармасы департаментi
14. Оңтүстiк Қазақстан 14. Оңтүстiк Қазақстан Шымкент қаласы
облысының Әдiлет облысының Әдiлет
басқармасы департаменті
15. Астана қаласының 15. Астана қаласының Астана қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департаментi
16. Алматы қаласының 16. Алматы қаласының Алматы қаласы
Әдiлет басқармасы Әдiлет департаментi
_________________________________________________________________

12. Управление юстиции 12. Департамент юстиции г. Павлодар
Павлодарской Павлодарской области
области
13. Управление юстиции 13. Департамент юстиции г. Петропавловск
Северо- Северо-Казахстанской
Казахстанской области
области
14. Управление юстиции 14. Департамент юстиции г. Шымкент
Южно-Казахстанской Южно-Казахстанской
области области
15. Управление юстиции 15. Департамент юстиции г. Астана
города Астаны города Астаны
16. Управление юстиции 16. Департамент юстиции г. Алматы
города Алматы города Алматы
--------------------------------------------------------------------