Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 150аш қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 322-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпараттық жүйелердi бiрiктiру, ақпаратты қорғау және корпоративтiк телекоммуникациялық желiлер бойынша консалтингтiк қызметтер көрсетудi алу. Серверлiк жабдық сатып алу - 2 жиынтық. Дискiлi массив сатып алу - 1 жиынтық. Жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу - 6 жиынтық.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 150аш
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее изменение:
в приложении 322 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Получение консалтинговых услуг по интеграции информационных систем, защите информации и корпоративным телекоммуникационным сетям. Приобретение серверного оборудования - 2 комплекта. Приобретение дискового массива - 1 комплект. Приобретение системного программного обеспечения - 6 комплектов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан