Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қарашадағы N 150х қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсiн:
көрсетiлген қаулыға 473-қосымшада :
2-тармақ "Қазақстан Республикасының үкіметтік емес ұйымдарын мемлекеттік қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 253 қаулысы " деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру шараларының жоспары" деген 6-тармақтың кестесіндегі 5-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Yкіметтік емес ұйымдардың әлеуметтік маңызды жобаларын іске асыруы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года N 150X
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнения:
в приложении 473 к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2003 года N 253 "О Программе государственной поддержки неправительственных организаций Республики Казахстан на 2003-2005 годы";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" графу 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"Реализация социально-значимых проектов неправительственных организаций".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан