Қазақстан Республикасының кәсiптiк жоғары бiлiм беру ұйымдарындағы бiлiм алушыларға аралық аттестаттауды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 20 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.12.21. N 1335 қаулысымен.
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң медициналық мамандықтар бойынша оқудың 3 курсынан, басқа кәсiптiк жоғары бiлiм беру мамандықтары бойынша - 2 курстан кейiн меншiк нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан Қазақстан Республикасының кәсiптiк жоғары білім беру ұйымдарындағы бiлiм алушыларға аралық аттестаттауды енгiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi:
1) Қазақстан Республикасының кәсiптiк жоғары бiлiм беру ұйымдарындағы бiлiм алушыларға аралық аттестаттауды енгiзудi қамтамасыз етсiн;
2) Қазақстан Республикасының кәсiптiк жоғары бiлiм беру ұйымдарындағы бiлiм алушыларға аралық аттестаттауды ұйымдастыру және өткiзу ережесiн бекiтсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О введении промежуточной аттестации обучающихся в организациях высшего профессионального образования Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2004 года N 20. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 декабря 2004 г. N 1335 (P041335).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.12.2004 № 1335.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства образования и науки Республики Казахстан о введении промежуточной аттестации обучающихся в организациях высшего профессионального образования Республики Казахстан, независимо от форм собственности и ведомственной подчиненности, после 3 курса обучения по медицинским специальностям, после 2 курса - по всем другим специальностям высшего профессионального образования.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан:
1) обеспечить введение промежуточной аттестации обучающихся в организациях высшего профессионального образования Республики Казахстан;
2) утвердить Правила организации и проведения промежуточной аттестации обучающихся в организациях высшего профессионального образования Республики Казахстан;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан