Мемлекеттiк ақпараттық ресурстарды қалыптастыру үшін мiндеттi түрде берiлетiн құжаттандырылған ақпарат пен электрондық құжаттар түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 ақпандағы N 165 қаулысы
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттiк ақпараттық ресурстарды қалыптастыру үшiн мiндетті түрде берiлетiн құжаттандырылған ақпарат пен электрондық құжаттар түрлерiнің тiзбесі бекітілсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 10 ақпандағы
N 165 қаулысымен
бекiтiлген
Мемлекеттік ақпараттық ресурстарды қалыптастыру үшін
мiндеттi түрде берiлетiн құжаттандырылған ақпарат пен
электрондық құжаттар түрлерiнiң тiзбесi
"Жеке тұлғалар" мемлекеттiк дерекқоры
___________________________________________________________________
Р/с| Мемлекеттiк органның |  Жеке тұлғаның негiзгi есеп деректерi
N |        атауы         |      деректемесінің атауы мен
|                      |     атрибуттарының сипаттамасы
___________________________________________________________________
1             2                              3
___________________________________________________________________
1. Қазақстан               Жалпы ақпарат
Республикасының         Сәйкестендiру нөмiрi (деректердi
Әдiлет министрлiгi      жаңартқан кезде)
Куәлiктiң (туу, неке, ажырасу, қайтыс
болуы туралы) атауы (түрi)
Куәлiктiң типографиялық нөмiрi
АХАЖ аумақтық органының атауы (коды)
Куәлiктiң берiлген күнi
Туған/жерленген жерi
Туу туралы куәлiк үшiн ақпарат
Тегi
Аты
Әкесiнiң аты
Жынысы
Ұлты
Туған күнi
Елi
Облысы
Ауданы
Қаласы / ауылы
Неке, ажырасу туралы куәлiк үшiн ақпарат
Тегі (ата-анасының, жұбайының)
Аты (ата-анасының, жұбайының)
Әкесінің аты (ата-анасының, жұбайының)
Туған күнi (ата-анасының, жұбайының)
Сәйкестендiру нөмiрi СН (eгep ата-анасы
мен жұбайында болса)
Қайтыс болуы туралы куәлiк үшiн ақпарат
Қайтыс болған күнi
Елi
Облысы
Ауданы
Қаласы / ауылы
Қайтыс болуы туралы қорытынды берген
медициналық мекеме
2. Қазақстан               Жеке тұлғаның дербес деректерi:
Республикасының         Сәйкестендiру нөмiрi (деректердi
Iшкi iстер министрлiгi  жаңартқан кезде)
Тегi
Аты
Әкесінің аты
Жынысы
Ұлты
Туу туралы деректерi:
Туған күнi
Туған жерi
Жеке басын куәландыратын құжат туралы
деректер:
Құжаттың атауы (түрi)
Нөмiрi
Берiлген күнi
Қолданылу мерзiмi
Құжат берген орган
Азаматтылығы туралы деректер:
Азаматтығы
Азаматтық алған күнi
Мекен-жайы жөнiнде деректер:
Құжаттандыру сәтінде азаматтың тұрғылықты
мекен-жайы
Елi
Облысы
Ауданы
Қаласы / ауылы

Об утверждении перечня видов документированной информации и электронных документов, предоставляемых в обязательном порядке для формирования государственных информационных ресурсов
Постановление Правительства Республики Kазахстан от 10 февраля 2004 года N 165
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень видов документированной информации и электронных документов, предоставляемых в обязательном порядке для формирования государственных информационных ресурсов.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 февраля 2004 года N 165
Перечень видов документированной информации и
электронных документов, предоставляемых в обязательном
порядке для формирования государственных информационных
ресурсов
Государственная база данных "Физические лица"
-------------------------------------------------------------------
N  !     Наименование      !Наименование реквизита основных учетных
п/п!государственного органа!      данных физического лица и
!                       !       характеристика атрибутов
-------------------------------------------------------------------
1 !          2            !                   3
-------------------------------------------------------------------
1.  Министерство юстиции    Общая информация
Республики Казахстан    Название (тип) свидетельства
(о рождении, браке, разводе, смерти)
Типографский номер свидетельства
Наименование (код) территориального
органа ЗАГСа
Дата выдачи свидетельства
Место рождения/захоронения
Информация для свидетельства о рождении
Фамилия
Имя
Отчество
Пол
Национальность
Дата рождения
Страна
Область
Район
Город/село
Информация для свидетельства о браке,
разводе
Фамилия (родителей, супруга(и))
Имя (родителей, супруга(и))
Отчество (родителей, супруга(и))
Дата рождения (родителей, супруга(и))
Информация для свидетельства о смерти
Дата смерти
Страна
Область
Район
Город/село
Мед. учреждение, выдавшее заключение о
смерти
-------------------------------------------------------------------
2. Министерство внутренних  Персональные данные физического лица:
дел Республики Казахстан Фамилия
Имя
Отчество
Пол
Национальность
Данные о рождении:
Дата рождения
Место рождения
Данные о документе, удостоверяющем
личность:
Название (тип) документа
Номер
Дата выдачи
Срок действия
Орган, выдавший документ
Данные о гражданстве:
Гражданство
Дата получения гражданства
Данные об адресах:
Адрес места жительства гражданина на
момент документирования
Страна
Область
Район
Город/село
-------------------------------------------------------------------

3. Қазақстан               Салық төлеушi (азамат) туралы ақпарат
Республикасының         Сәйкестендiру нөмiрi (деректердi
Қаржы министрлігі       жаңартқан кезде)
Тегi
Аты
Әкесiнiң аты
Аумақтық CК (коды, атауы)
СК-де тiркелген күнi (тұрғылықты жерi
бойынша)
СТН
CTH-дi берген күнi
СТН-дi берген СК
___________________________________________________________________
"Заңды тұлғалар" мемлекеттiк дерекқоры
___________________________________________________________________
Р/с| Мемлекеттiк органның |  Заңды тұлғаның негiзгi есеп деректерi
N |        атауы         |      деректемесінің атауы мен
|                      |      атрибуттарының сипаттамасы
___________________________________________________________________
1             2                              3
___________________________________________________________________
1. Қазақстан               Заңды тұлғаның атауы
Республикасының         Заңды тұлғаның орыс тiлiнде толық атауы;
Әдiлет министрлiгi      Заңды тұлғаның орыс тiлiнде қысқартылған
атауы;
Заңды тұлғаның мемлекеттiк тiлде толық
атауы;
Заңды тұлғаның мемлекеттiк тiлде
қысқартылған атауы;
Егерде Құрылтайшы құжаттарында
ескерiлген болса, басқа тiлдегі толық
және қысқартылған атауы;
Бизнес-сәйкестендiру нөмiрi (деректердi
жаңартқан кезде)
Заңды тұлғаны тіркеу туралы мәліметтер:
Заңды тұлғаны мемлекеттік тiркеу,
филиалды, өкiлдiктi есептiк тiркеуге алу
туралы куәлiктiң нөмiрi;
Заңды тұлғалардың бiрыңғай мемлекеттік
тiркелiмiне заңды тұлғаны тiркеу
туралы жазба енгiзiлген күнi, филиалдар
мен өкiлдiктердiң тiркелiмi;
Тiркеушi органның атауы
Заңды тұлғаның орналасқан жерi мен
деректемелерi:
Индекс, облыс, қала, көше түрi, көше
атауы, үйдiң нөмiрi, телефон, факс
Заңды тұлғаны құру тәсiлi:
Құрылуы немесе қайта ұйымдастырылуы
Заңды тұлғаның құрылтайшылары туралы
мәлiметтер
Заңды тұлға үшін (атауы, орналасқан
жерi, мекен-жайы, банктік деректемелерi);
Жеке тұлға үшін (тегi, аты, әкесінің аты,
тұрғылықты жерi, жеке басын
куәландыратын құжаттың деректерi);
Заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу кезiнде
ұсынылған құжаттардың атауы мен
деректемелерi;
Жарғылық капиталының мөлшерi
Заңды тұлғаның қайта тiркелген күнi
Заңды тұлғаның (филиалдың, өкiлдiктiң)
қайта тiркелген күнi
Заңды тұлғаны қайта тiркеу туралы
шешiмнiң нөмiрi
Қайта тiркеу органы
Қайта тiркеу органының атауы
Заңды тұлғаның қызметiн тоқтату туралы
мәлiметтер
Заңды тұлғаның қызметiн тоқтату тәсiлi;
Қызметтi тоқтату туралы шешiмнiң
қабылданған күнi;
Заңды тұлғаның қызметiн тоқтату туралы
шешiмдi қабылдаған органның атауы;
Заңды тұлға атынан сенiмхатсыз iс-әрекет
жасауға құқығы бар тұлға туралы
мәліметтер
Teгі, аты, әкесiнiң аты, лауазымы,
Қазақстан Республикасының заңнамасына
сәйкес жеке басын куәландыратын құжаттың
деректемелерi, сәйкестендiру нөмiрi (бар
болса)

3. Министерство финансов    Информация о налогоплательщике
Республики Казахстан     (гражданине)
Фамилия
Имя
Отчество
Территориальный Налоговый комитет
(код, наименование)
Дата регистрации в Налоговый комитет
(по месту жительства)
РНН
Дата выдачи РНН
Налоговый комитет, выдавший РНН
-------------------------------------------------------------------
Государственная база данных "Юридические лица"
-------------------------------------------------------------------
N  !     Наименование      !Наименование реквизита основных учетных
п/п!государственного органа!      данных юридического лица и
!                       !       характеристика атрибутов
-------------------------------------------------------------------
1 !          2            !                   3
-------------------------------------------------------------------
1. Министерство юстиции     Наименование юридического лица
Республики Казахстан     Полное наименование юридического лица
на русском языке;
Сокращенное наименование юридического
лица на русском языке
Полное наименование юридического лица
на государственном языке;
Сокращенное наименование юридического
лица на государственном языке;
Полное и сокращенное наименование на
другом языке, если таковое предусмотрено
Учредительными документами;
Сведения о регистрации юридического лица
Номер свидетельства о государственной
регистрации юридического лица, учетной
регистрации филиала, представительства;
Дата внесения записи о регистрации
юридического лица в единый
государственный регистр юридических
лиц, реестр филиалов и представительств;
Наименование регистрирующего органа
Местонахождение и реквизиты
юридического лица
Индекс, область, город, тип улицы,
название улицы, номер дома, телефон,
факс
Способ образования юридического лица
Создание или реорганизация
Сведения об учредителях юридического
лица
Для юридического лица (наименование,
местонахождение, адрес, банковские
реквизиты);
Для физического лица (фамилия, имя,
отчество, место жительства, данные
документа, удостоверяющего личность);
Наименование и реквизиты документов,
представленных при государственной
регистрации юридического лица;
Размер уставного капитала
Дата перерегистрации юридического лица
Дата перерегистрации юридического лица
(филиала, представительства)
Номер решения о перерегистрации
юридического лица
Перерегистрирующий орган
Наименование перерегистрирующего органа
Сведения о прекращении деятельности
юридического лица
Способ прекращения деятельности
юридического лица;
Дата принятия решения о прекращении
деятельности;
Наименование органа, принявшего решение
о прекращении деятельности юридического
лица
Сведения о лице, имеющем право без
доверенности действовать от имени
юридического лица
Фамилия, имя, отчество, должность,
реквизиты документа, удостоверяющего
личность в соответствии с
законодательством Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------

2. Қазақстан               Салық төлеушiнiң тiркеу нөмiрiн беру
Республикасының         туралы деректер
Қаржы министрлігі       Бизнес-сәйкестендiру нөмiрi
(деректердi жаңартқан кезде)
Аумақтық CК (коды, атауы)
CK-де тiркелген күні (тұрғылықты жерi
бойынша)
CTH
CTH-дi берген күнi
CTH-дi берген СК
Салық төлеушi ретінде есепке тұрғаны
туралы куәлiктiң нөмiрi
3. Лицензияны берудi       Заңды тұлға алған лицензиялар туралы
жүзеге асыратын         мәлiметтер
органдар                Лицензиялау органының атауы, лицензия
нөмiрi, лицензия беру (лицензияның
бар-жоғын растайтын құжаттарды қайта
ресiмдеу, тоқтата тұру, қайта жаңғырту,
қайтарып алу) туралы шешім қабылданған
күн, лицензияның қолданылу мерзiмi,
лицензия қолданылатын аумақтың атауы,
лицензияланған қызмет түрi
4. Қазақстан               Заңды тұлғаның аумақтық тиесілілігі
Республикасының         Әкiмшiлiк-аумақтық бiрлестiктердiң
Статистика жөнiндегi    жiктеуiшi (ӘАБЖ) бойынша коды
агенттігі               Меншiк нысаны
Меншiк нысанын жiктеу (МНЖ) бойынша коды
Әрiптес - елдер (үш мәнге дейiн)
Әрiптес - елдiң коды
Саны бойынша мөлшерi
Кәсiпорын мөлшерiнiң жiктеуiшi (КМЖ)
бойынша коды
Кодтардың өзгеру күнi
Ағымдағы күн (атрибуттары 17-20)
Негiзгi қызмет түрi
Экономикалық қызметтiң жалпы жiктеуішіне
(ЭҚЖЖ) сәйкес коды
Қызметтiң басқа түрлерi (бес мәнге дейiн)
ЭҚЖЖ сәйкес коды
Ахуалды код (белсендiлiк белгi)
0-бiрлік әзiрге қолданылмайды;
2-бiрлiк қолданылмайды;
4-бiрлік туралы ақпарат жоқ;
9-банкрот деп танылған бiрлік
Ахуалдың өзгерген күнi
Ағымдағы күн (атрибут 24)
Кәсiпорындардың, ұйымдардың жалпы
жіктеуiшi (КҰЖЖ) кодын берген күн
Тек қана жаңадан тiркелген заңды
тұлғаларға (өкілдiкке филиалдарға)
ағымдағы күн
КҰЖЖ кодын берген орган
___________________________________________________________________

2. Министерство финансов    Данные о присвоении регистрационного
Республики Казахстан     номера налогоплательщика
Территориальный Налоговый комитет (код,
наименование)
Дата регистрации в Налоговый комитет
(по месту регистрации)
РНН
Дата выдачи РНН
Налоговый комитет, выдавший РНН
Номер свидетельства о постановке на
учет в качестве налогоплательщика
-------------------------------------------------------------------
3. Органы, осуществляющие   Сведения о лицензиях, полученных
выдачу лицензии          юридическим лицом
Наименование лицензирующего органа,
номер лицензии, дата принятия решения о
предоставлении (переоформлении
документов, подтверждающих наличие
лицензии, приостановлении,
возобновлении, отзыве) лицензии, срок
действия лицензии, наименование
территории, на которой действует
лицензия, лицензируемый вид
деятельности
-------------------------------------------------------------------
4. Агентство Республики     Территориальная принадлежность
Казахстан по статистике  юридического лица
Код по классификатору
административно-территориальных
объединений (КАТО)
Форма собственности
Код по классификатору форм
собственности (КФС)
Страны-партнеры (до трех значений)
Код страны партнера
Размер по численности
Код по классификатору размерности
предприятий (КРП)
Дата изменения кодов
Текущая дата (атрибуты 17-20)
Основной вид деятельности
Код согласно общему классификатору
экономической деятельности (ОКЭД)
Другие виды деятельности (до пяти
значений)
Код согласно ОКЭД
Ситуационный код (признак активности)
0 - единица еще не действует;
2 - единица не действует;
4 - нет информации о единице;
9 - единица, признанная банкротом
Дата изменения ситуации
Текущая дата (атрибут 24)
Дата присвоения кода общего
классификатора предприятий, организаций
(OKПО)
Текущая дата только у вновь
зарегистрированных юридических лиц
(филиалов, представительства)
Орган, присвоивший код ОКПО
-------------------------------------------------------------------