Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 4 қыркүйектегi N 970 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2004 жылғы 11 ақпандағы N 167 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1116 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 4 қыркүйектегi N 970  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 29, 323-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi туралы ережеде:
1-тармақ "салааралық" деген сөзден кейiн және өңiраралық" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақ мынадай мазмұндағы 6-5) тармақшамен толықтырылсын:
"6-5) бағдарламалар бойынша уәкiлеттi органның функцияларын жүзеге асыру;";
10-тармақ:
мынадай мазмұндағы 7-2), 7-3), 7-4), 7-5) тармақшалармен толықтырылсын:
"7-2) мемлекеттік, салалық (секторалдық) және өңiрлiк бағдарламаларды әзiрлеу бойынша мемлекеттiк органдардың қызметiне әдiснамалық басшылық жасау;
7-3) Қазақстан Республикасында қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тiзбесiн қалыптастыру және одан әрi жүргізу;
7-4) мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың орындалуын жалпы бақылауды жүзеге асыру;
7-5) мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламаларды iске асырудың тиiмдiлiгiн (нәтижелiлiгiн) бағалауды жүргізу;";
10-тармақтың 21) тармақшасындағы "қарыз алу лимиттерiн, сондай-ақ" деген сөздер алынып тасталсын;
11-тармақта:
мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламаларды одан әpi iске асырудың орындылығы туралы ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзуге;";
4) тармақшадағы "орталық және жергілікті атқарушы органдардан" деген сөздер "мемлекеттік органдардан, өзге де ұйымдар мен жеке тұлғалардан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 970
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2004 года N 167. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1116 (p041116)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2002 года N 970 "Некоторые вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст. 323) следующие дополнения и изменения:
в Положении о Министерстве экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 после слова "межотраслевую" дополнить словами "и межрегиональную";
пункт 9 дополнить подпунктом 6-5) следующего содержания:
"6-5) осуществление функций уполномоченного органа по программам;";
в пункте 10:
дополнить подпунктами 7-2), 7-3), 7-4), 7-5) следующего содержания:
"7-2) методологическое руководство деятельностью государственных органов по разработке государственных, отраслевых (секторальных) и региональных программ;
7-3) формирование и дальнейшее ведение перечня действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ в Республике Казахстан;
7-4) осуществление общего контроля за исполнением государственных и отраслевых (секторальных) программ;
7-5) проведение оценки эффективности (результативности) реализации государственных и отраслевых (секторальных) программ;";
в подпункте 21) слова "лимитов заимствования, а также" исключить;
в пункте 11:
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) вносить в Правительство Республики Казахстан предложения о целесообразности дальнейшей реализации государственных и отраслевых (секторальных) программ;";
в подпункте 4) слова "центральных и местных исполнительных органов" заменить словами "государственных органов, иных организаций и физических лиц".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан